מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחסום חניה

מחסום חניה

/ זלדה חן

מחסום חניה

כמה פעמים רבתם עם השכן בגלל שהוא תפס לכם את מקום החניה שלכם? כמה פעמים נאלצתם להסתובב עשרות פעמים בשכונה בשעת לילה מאוחרת רק כדי לארוב למקום חניה שמתפנה? כמה פעמים החנתם את רכבכם בלית ברירה במקום מרוחק ונאלצתם ללכת דקות ארוכות מן הרכב לביתכם ובחזרה? אם המצבים הללו מוכרים לכם, כנראה שאין לכם מחסום חניה.

מחסום חניה – למקום חניה פנוי תמיד ובטווח ראייה

הצבת מחסום חניה בכניסה לחניון הבית שלכם מבטיחה לכם שתמיד ישמר לכם מקום חניה פנוי, גם אם תחזרו מבילוי לילי מאוחר. מחסומי חניה, כמו גם שערים חשמליים, נפתחים ונסגרים באמצעות שלט רחוק או על ידי חיוג קוד סודי בטלפון הנייד, שרק מורשי הכניסה לחניון מחזיקים בו. כפועל יוצא, אתם יכולים להיות בטוחים שרק מורשי כניסה יחנו את רכבם בחניון, ושלכל דייר / בעל רכב בבניין ישמר מקום פנוי בו יוכל להחנות את רכבו.

מחסומי חניה מבטיחים לכם שתוכלו להחנות את רכבכם בקרבת ביתכם. לא רק שלא תיאלצו לכתת את רגליכם עד לקצהו של הרחוב, שם יש מקום חניה פנוי. מחסומים שסגורים על ידי שערים חשמליים מבטיחים לכם שרכבכם יהיה תמיד בטווח ראייה, ותוכלו לשמור על קשר עין עימו מחלון ביתכם.

מחסום חניה – למען שמירה על שלמות רכושכם

מחסומים לא רק שמבטיחים לכם מקום חניה פנוי בסמוך לביתכם. מחסומים המופעלים באמצעות שערים חשמליים מונעים את כניסתם של מסיגי גבול ועבריינים למיניהם אשר יכולים לחבל ברכב שלכם. לא מעט בעלי רכבים, המחנים את רכבם ברחוב לצדי המדרכה, מתעוררים בבוקר ומגלים ששוב הרכב נשרט על ידי עוברי אורח, או שרכב אחר פגע בהם וברח מבלי להשאיר פרטים. זאת ועוד, ברחוב הרכב שלכם אף פעם לא מוגן מפני גנבי רכב ופורצים למיניהם.

לעומת זאת, חניונים סגורים ומאובטחים באמצעות מחסומים או שערים חשמליים מקשים על עבריינים למיניהם לפרוץ לרכב שלכם ולגנוב אותו. ובחניון שסגור באמצעות מחסום חניה הסיכוי שרכבכם יינזק כתוצאה ממעשי ונדליזם או רכבים פוגעים אחרים הוא קטן יותר.

מחסום חניה – לא רק עבור חניונים פרטיים

הודות ליתרונותיהם הרבים, מחסומי חניה הפכו לפופולאריים לא רק בחניונים פרטיים בבנייני מגורים משותפים. גם במגרשי חניה של מקומות עבודה נהוג להציב מחסומי חניה כדי להבטיח שלעובדי המקום תמיד יהיה מקום חניה פנוי. בכניסה לחניונים ציבוריים, כמו בבתי חולים, מרכזים מסחריים, מוסדות ממשלתיים וכדומה, מחסומים ושערים חשמליים הם חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה, ונועדו למנוע את כניסתם של גורמים עוינים שמעוניינים לפגע במקום. במקומות אלו לצד המחסומים יוצבו מאבטחים אשר יערכו בדיקה ביטחונית לכל רכב המבקש להיכנס למקום ו/או יבדקו את אישורי הכניסה שלו. גם ישובים פרטיים נוהגים להציב שערים חשמליים ומחסומים בכניסה ליישוב כדי למנוע את כניסתם של מחבלים ומסיגי גבול למיניהם, וכדי להבטיח את איכות החיים והשקט ביישוב.

 

לסיכום, לאור יתרונותיהם הרבים של מחסומי חניה אין זה פלא שהם הפכו לנפוצים בחניונים פרטיים וציבוריים רבים.

 

זלדה חן
אני אוהבת אוכל טוב.מי שאוהב אוכל ברמה -מוזמן.
כלי רכב - כללי
תאריך: 9/11/2010
תגיות:   מחסומים    מחסום חניה    שערים חשמליים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום כלי רכב - כללי

מוסכים במודיעין / לילך כהן
רכב, ממש כמו גוף האדם, זהו מכונה שצריך לתחזק. טיפול 10,000, בדיקות שונות ולפעמים גם תיקון תקלות, שאתם לא יכולים לתקן לבד, את כל אלו ישמחו לעשות לכם מוסכים במודיעין.
טויוטה - גאג'טים וחידושים לרכב לשנת 2012 / אלכס בונר
שוק הרכב העולמי מוצף במגוון רחב של דגמי מכוניות המיוחסות למגוון רחב של יצרניות רכב. יצרניות הרכב העולמיות מתחרות זו בזו במשיכת הלקוחות באמצעות רכבים נוחים, עלות נמוכה, צריכת דלק, בטיחות ואלמנטים רבים.
מוניות במודיעין / לילך כהן
אם מודיעין עדיין לא הגיעה לגודלה של תל אביב למשל, הרי שבפעמים רבות אנו יכולים לראות את הצורך שמתעורר בה לשירות של מונית כלשהי. במקרים שבהם מישהו חייב לצאת מהעיר בנסיעה ישירה ללא עיכובים ליעד מסוים
עגלת כלים למוסך / LoadSEO SEO
מאחר ועגלת כלים למוסך היא כלי האחסון העיקרי לכלי העבודה שלנו, יש לבחון כמה דברים חשובים. יש לבדוק שהעגלה ממותג מוכר. ישנם מקרים בהם נשלם יותר כסף ונקבל מוצר באיכות ירודה. על עגלת כלים למוסך במאמר הבא.
ארגז כלים מקצועי / LoadSEO SEO
שימוש ובחירה נכונה של ארגז כלים מקצועי הינה קריטית. זאת משום שארגז הכלים מהווה אמצעי עיקרי לאחסון כלי העבודה שלנו. על בחירת ארגז כלים מקצועי במאמר הבא.
תאונות דרכים / gidi didi
תאונות דרכים עלולות להוביל לנזקי גוף או רכוש. עורכי דין יוכלו לייעץ לך במקרה שנקלעת אל תאונות דרכים. במקרה שאתה מערב את ביטוח הרכב אתה לא תמיד יודע מהן הזכויות שלך בעת תאונות דרכים.
טויוטה – מהמכונית הראשונה ועד היום / אלכס בונר
חברת טויוטה היא יצרנית הרכב השנייה בגודלה בעולם ומעסיקה מעל 260 אלף עובדים ברכבי העולם. טויוטה הוקמה בשנת 1933 והתחילה כחטיבה בתוך חברה יפנית לייצור מכונות אריגה, מאז עברה תהליך ארוך של ייצור מכוניות.
טרייד אין בסוכנות טויוטה / אלכס בונר
כאשר מבצעים עסקאות טרייד אין, האפשרויות הטובה ביותר היא רכישת רכב מסוכנות של חברת טויוטה. חברת טויוטה ידועה בשלל רכביה המשוכללים והחזקים שמתאימים לצרכיו של כל חובב רכבים ממוצע, או מקצועי.
מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין? / אלכס בונר
שיטת טרייד אין היא שיטה המרה מקובלת בשנים האחרונות. באמצעות טרייד אין ניתן להמיר את הרכב הישן בחדש בקלות ובמחירים מוזלים יחסית. אך, חשוב לדעת מתי משתלם לקנות רכב בטרייד אין ומתי פחות.
קלנועית – לשיפור באיכות החיים / רוני מיכאל
קלנועית היא כלי רכב בטוח, קל לשימוש וידידותי לסביבה, שמגביר את הניידות והעצמאות של העושים בה שימוש. במאמר זה נסקור מי עשוי להפיק רווח מהשימוש בקלנועיות, ועל מה כדאי לשים דגש בקניית קלנועית
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים