מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עיצוב גינות

עיצוב גינות בתים

/ shai webi

עיצוב גינות בתים – אומנות האפשרי

אנשים אוהבים להגיד שהפוליטיקה היא אומנות האפשרי – אנו נושאים ונותנים על מה שהכי קרוב שנוכל להשיג בזמן ובמצב מסויים. מבחינה הזאת, עיצובן של גינות פרטיות בבתים הוא אומנות האפשרי. בסופו של דבר, גודלה הקבוע של הגינה, סוג הקרקע המקומית או קרקע הגינה עצמה, יכול לקבוע מה מידת הצמיחה ומהו סוג הצמחים שניתן לגדל בהצלחה בסוג הקרקע המקומי או של הגינה. עיצוב גינות פרטיות, אם כן, תלוי בתכונות אלו, כמו גם גודל הבית עצמו, סגנון גינון, כיווני האוויר באותו אזור ומאפיינים מקומיים של אקלים, כולם קובעים את ההצלחה של עיצובי גינות.

עיצוב גינות – שיקולים מרכזיים
ראשית, כאשר אנו ניגשים לתכנון הגן ועיצובו, עלינו לברר מספר תנאים יסודיים. ראשית, מהו סוג האדמה בו אנו נשתמש? לדוגמא, האם נשתמש באדמה מקומית או אדמת חמרה אדומה שנחשבת טובה יותר? איזה סוגי צמחיה מתאימה לכל האדמה שנבחר להשתמש בו? שאלות טכניות הנוגעות לאופי הצמחיה רצוי להפנות למומחים בתחום. לרוב, בתחום של עיצוב גינות, מידע מהימן יוכלו לספק גננים מקצועיים ואפילו בעלי חנויות צמחיה, העובדים בעצמם עם גננים ומומחים בתחום ועל כן הם יכולים לספק מידע חשוב לגבי התאמת הצמחיה לגינה.

תכנון גינות – שאלת הכמות.
אחרי שהחלטנו לגבי סוג האדמה הרצוי והבנו את המשמעות והחשיבות של בחירה נבונה של קרקע לגינה, יש צורך לבחון את גודלה של הגינה לעומת התכנון הרצוי. יש להבין כי יש להתאים לעיתים את הגינה לבית, בעיקר בגלל שיקולי מקום. למשל, מומחה העוסק בתחום של עיצוב גינות לעולם לא יציע לשתול צמחים שיתפסו חלל רב בגדילתם עם הזמן, אם הגינה קטנה למדי. על כן, יש צורך להתאים בצורה נבונה צמחיה לגודל הגינה ומבנה הגינה. אחרי הכל, עיצוב גינות הוא אומנות האפשרי.

shai webi
מקדם אתרים מקצועי
מקדם אתרים מקצועי
עיצוב גינות
ים
בנייה ושיפוצים - גינון
תאריך: 8/11/2010
תגיות:   גינון    עיצוב גינות    תכנון גינות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - גינון

דקים ופרגולות במודיעין / לילך כהן
הקיץ החמים חשוב להצל את המרפסת, כך שהאורחים שלכם לא ייצלו בשמש הלוהטת, כאשר יושבים לאכול בחוץ. אז מה חשוב לדעת בבחירת חברה העוסקת בבניית דקים ופרגולות במודיעין? כל התשובות לכל השאלות, במאמר שלפניכם.
גננים במודיעין / לילך כהן
תם בעמל רב, אך אבוי, אחרי זמן קצר הם נבלו. גננים במודיעין ישמחו לסייע לכם בטיפים לגבי הצמחים המתאימים לגינה שלכם ובכלל, כל בעל גינה זקוק לגנן, לפחות מידיי פעם. אז איך בוחרים אותו? המשיכו לקרוא ותגלו.
אחזקת גינה בחדרה / לילך כהן
חדרה היא אחת הערים המתפתחות ביותר מבחינת בנייה בשנים האחרונות, ואחת המטופחות
אחזקת גינות בצפון / לילך כהן
צפון הארץ מאופיין בהרבה ירוק בעיניים, צמחייה ציבורית ומדשאות אותן יש לטפח. חברת גינתי מעניקה שירות של אחזקת גינות בצפון, תכנון, בנייה וייעוץ, והכול לפי צרכי הלקוח, סגנונו ותקציבו.
גנן באזור השרון / לילך כהן
אזור השרון מאופיין ביישובים ובערים עם ניחוח כפרי ובעלות גינות מטופחות מאוד. גינות אלו מאופיינות בשימוש באלמנטים עיצוביים, בנוסף לצמחייה ולמדשאות, כגון ריהוט גן, מסלעות ושימוש באבני נוי.
גנן בזכרון יעקב / לילך כהן
עיצוב הגינה הופך בשנים האחרונות למגמה פופולארית מאוד המחייבת קשר הדוק עם גנן מקצועי
גנן בפרדס חנה / לילך כהן
חברת "גינתי" בבעלותו של איתן – גנן בפרדס חנה, מתמחה במתן שירות מקיף, אמין ומקצועי בתחום הגינון למעלה מעשרים וחמש שנה.
גננים בחדרה / לילך כהן
תחזוקת הגינה דורשת הרבה משאבים וידע: שתילת דשא, טיפול בהעשרת הקרקע, התאמת צמחייה, ובעיקר תכנון נכון ומתאים לנתוני הקרקע ולאילוצים השונים. מומלץ לפנות לגורם מקצועי ומנוסה בכל הקשור לטיפול השוטף בגינה
גננים בקיסריה / לילך כהן
קיסריה היא עיר יוקרתית המאכלסת את האלפיון העליון ומאופיינת בבתים ובגינות נוי מרשימות. זאת הסיבה המסבירה מדוע גננים בקיסריה מחזיקים במשרה מבוקשת במיוחד
הקמת גינות בצפון / לילך כהן
צפון הארץ מאופיין בגינות רחבות ידיים, צמחייה רבה ומדשאות ירוקות, הודות לאקלים אידיאלי וריבוי יישובים כפריים המשקיעים בטיפוח הנוי
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים