מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחיר הזמנה לחתונה

כמה להשקיע בהזמנות לחתונה?

/ נטע לופו

כמה להשקיע בהזמנות לחתונה?

מבחינת המוזמנים שלכם אירוע החתונה שלכם מתחיל למעשה בהזמנה לחתונה שהם מקבלים. בדיוק כשם שאתם רוצים שהמוזמנים שלכם יתרשמו מהאולם, מהאוכל, מהמוסיקה וכדומה כך גם תרצו בוודאי שיתרשמו מההזמנות לחתונה.

קיים טווח מחירים רחב להזמנות לחתונה. מחיר ההזמנות לחתונה משתנה לפי סוג ההזמנות, העיצוב, הגודל, סוג הנייר עליו מדפיסים את ההזמנות וכמות ההזמנות. כל זוג יכול לבחור מה שמתאים לו.

 

·         סוג ההזמנות לחתונה - סוג ההזמנות לחתונה יכול להיות הזמנה חד-צדדית (גלויה שמודפסת על צד אחד), הזמנה דו-צדדית (גלויה שמודפסת על שני צדיה) והזמנה מתקפלת. ישנם גם סוגים נוספים שלרוב הם יקרים יותר בצורה משמעותית: הזמנה לחתונה בצורת מגילה והזמנה לחתונה בעבודת יד.

כל אחד עושה את השיקולים שלו בבחירת ההזמנות לחתונה. יש זוגות שיבחרו להשקיע סכום גדול בהזמנות לחתונה ויזמינו הזמנות לחתונה בעבודת יד. לעומת זאת, יש זוגות שימצאו הזמנה לחתונה שהם אוהבים בהשקעה כספית נמוכה יותר.

הסכום שאתם מוציאים על ההזמנות לחתונה לא בהכרח מצביע על רמת איכות ההזמנות ולא הוא שיגרום למוזמנים שלכם להתרשם מהן. אפשר למצוא הזמנות לחתונה מרשימות ואיכותיות במחירים סבירים בלי להוציא עליהן סכום גדול.

 

·         עיצוב ההזמנות לחתונה – קיימים מגוון מקומות שעוסקים בהפקת הזמנות לחתונה. אפשר להזמין הזמנות לחתונה מבית דפוס או מסטודיו לעיצוב גרפי. מכיוון שבתי דפוס עוסקים בהדפסות ולא בעיצוב גרפי רוב הסיכויים שההזמנות שהם יספקו לכם לא תהיינה ברמה גבוהה מבחינה עיצובית ולא תהיינה מרשימות.

תוכלו לראות דוגמאות להזמנות לחתונה באתרים של מעצבים גרפיים מקצועיים ולהבחין בהבדל בין רמת עיצוב ההזמנות לחתונה בדוגמאות שהם מציגים לבין רמת העיצוב בהזמנות לחתונה שבתי דפוס מספקים.

רצוי לבחור בסטודיו לעיצוב גרפי שבו המעצב הגרפי יוביל את תהליך הפקת ההזמנות לחתונה שלכם מההתחלה ועד שתקבלו את ההזמנות המודפסות.

מומלץ לעשות השוואת מחירים בכמה מקומות לפני שמזמינים את ההזמנות לחתונה. אל תשכחו לברר מלבד המחיר עצמו גם מה כלול במחיר: אם ישלחו אליכם במייל את ההזמנה לפני שישלחו לדפוס, אם יש איש קשר קשוב שאיתו תוכלו לדבר על שינויים בהזמנה ולקבל תשובות על שאלותיכם, אם מדובר במעצב גרפי מקצועי בעל ניסיון בתחום ההזמנות לחתונה ומה תוספת המחיר על משלוח.

אם לא מצאתם הזמנה לחתונה שנראית לכם או אם יש לכם רעיון מקורי שאתם רוצים שיהיה בהזמנות שלכם לחתונה, תוכלו להזמין עיצוב אישי להזמנות לחתונה. מחיר הזמנות לחתונה בהתאמה אישית גבוה מאשר הזמנות לחתונה מתוך מאגר דוגמאות להזמנות מוכנות. גם כאן חשוב לבדוק מה כלול במחיר.

 

·         גודל ההזמנות לחתונה – גודל ההזמנות לרוב נקבע לפי המעטפות שמספק לכם האולם. ישנם אולמות אשר יכולים לספק לכם מעטפות בכמה גדלים שונים. הזמנה לחתונה בגודל קטן תעלה פחות מאשר הזמנה גדולה יותר.

 

·         סוג הנייר – קיימים כמה סוגי ניירות שעליהם ניתן להדפיס הזמנות לחתונה. מחיר ניירות מיוחדים עם טקסטורות גבוה מאשר נייר כרומו שבו נהוג להשתמש להדפסת ההזמנות לחתונה. אם עיצוב ההזמנה הוא באיכות גבוהה אין צורך בנייר מיוחד להדפסה. נייר כרומו מבריק 300 גרם הוא בחירה מעולה להדפסת ההזמנות לחתונה. נייר זה אינו סופג את הצבע אחרי ההדפסה והצבעים הטבעיים של הנייר לא ישפיעו על ההזמנות המודפסות. לפיכך, הצבעים בהזמנות לחתונה שלכם יהיו באיכות גבוהה. כמו כן, מחיר נייר מהסוג הזה נמוך יחסית לאיכות שהוא מספק.

 

·         כמות ההזמנות לחתונה – גורם נוסף שמשפיע על מחיר ההזמנות לחתונה הוא כמות ההזמנות שאתם צריכים. כמות קטנה של הזמנות תעלה פחות מאשר כמות הזמנות גדולה, אך ככל שכמות ההזמנות גדולה יותר, המחיר ליחידה קטן יותר. לפיכך, אם אתם מתלבטים כמה הזמנות להזמין ולא בטוחים אם יהיו לכם מספיק, עדיף להזמין כמות גדולה יותר מאשר לגלות אחר כך שאין מספיק הזמנות ולשלם יותר.

 

חשוב לזכור שהזמנות לחתונה בוחרים רק פעם אחת בחיים, לכן חשוב שתבחרו בהזמנות שמוצאות חן בעיניכם ונראות לכם מרשימות. כיום המבחר הוא כל כך גדול ולכן ניתן למצוא הזמנות לחתונה שמתאימות לכל כיס. לא חייבים להוציא סכום גדול על מנת להשיג הזמנות לחתונה באיכות גבוהה, אפשר להשיג הזמנות כאלו גם במחירים סבירים.

 

מזל טוב!

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

הזמנות לחתונה שעיצבתי

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 1/11/2010
תגיות:   הזמנות לחתונה    הזמנה לחתונה    עיצוב הזמנה    מתחתנים    חתונות    עיצוב גרפי    דפוס    הדפסה    סטודיו לעיצוב   


פרסומות

פולדרים ובזול
יש לך עסק? רוצה לשפר את התדמית שלו? שימוש בפולדרים יעשה את העבודה
פולדרים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים