מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הזמנה לחתונה

10 טיפים להזמנות איכותיות לחתונה

/ נטע לופו

10 טיפים להזמנות איכותיות לחתונה

בחירת הזמנות לחתונה היא שלב חשוב בתכנוני החתונה מכיוון שהוא מהווה את הרושם הראשוני על המוזמנים שלכם. על מנת שההזמנות לחתונה שלכם תהיינה מרשימות ואיכותיות יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתחילים בבחירת ההזמנות לחתונה.

1.      דוגמאות להזמנות לחתונה – הדבר הראשון שיש לעשות בדרך להפקת ההזמנות לחתונה הוא להתרשם מדוגמאות להזמנות לחתונה בכמה מקומות שונים. כדאי להסתכל על עיצוב ההזמנה ועל הרעיון שעומד מאחוריו. מומלץ להסתכל במקומות שבהם יש מבחר מגוון של הזמנות לחתונה, כך יש סיכוי גדול יותר שתמצאו הזמנות לחתונה לטעמכם.

2.      השוואת מחירי הזמנות לחתונה – ישנם עסקים רבים אשר מספקים שירותי הזמנות לחתונה. טווח המחירים של הזמנות לחתונה הוא גדול ותלוי בהרבה גורמים, כמו כמות ההזמנות, גודל ההזמנות, סוג הנייר עליו מדפיסים את ההזמנות וכו'. יש הזמנות לחתונה שמחירן 2 ש"ח להזמנה ויש כאלה שמחירן מגיע ל-10 ש"ח להזמנה. תחשבו מה הסכום שאתם מוכנים להשקיע בהזמנות לחתונה ובדקו בכמה מקומות שונים את המחירים להזמנות לחתונה.

3.      בחירת סטודיו לעיצוב גרפי אחרי שהתרשמתם מדוגמאות להזמנות לחתונה ואתם יודעים מה התקציב שלכם להזמנות, עליכם לבחור בקפידה סטודיו לעיצוב גרפי. רצוי לבחור בסטודיו מקצועי לעיצוב ההזמנות לחתונה על מנת להשיג הזמנות באיכות גבוהה. תסתכלו על מבחר הדוגמאות להזמנות לחתונה שהסטודיו מציע כדי להתרשם מרמת העיצוב.

כדאי לוודא שיש בסטודיו מענה לשאלות שלכם ומומלץ שאיש הקשר איתו תדברו בנוגע להזמנות לחתונה יהיה מעצב ההזמנה עצמו. עדיף לבדוק מראש אם איש הקשר איתו תדברו הוא קשוב וסבלני.

כמו כן, כדאי לוודא שהסטודיו שתבחרו ישלח לכם דרך המייל את ההזמנה לחתונה לפני שליחה לדפוס. כך תוכלו לראות אם הכל לטעמכם ואם יש צורך בשינויים.

4.      בחירת עיצוב להזמנות לחתונה – אחרי שבחרתם בסטודיו לעיצוב גרפי הגיע הזמן לבחור בעיצוב ההזמנה לחתונה שלכם. כשבוחרים עיצוב להזמנה לחתונה יש לקחת בחשבון גם את גודל ההזמנה. בדקו עם האולם מה גודל המעטפות שיספקו לכם כדי לוודא שההזמנות תוכלנה להיכנס למעטפות. דבר נוסף שיש לשקול בבחירת עיצוב ההזמנה לחתונה הוא סוג ההזמנה: הזמנה חד-צדדית (כלומר גלויה שרק צד אחד שלה מודפס והשני ריק), הזמנה דו-צדדית (מודפסת משני צדיה) או הזמנה מתקפלת/נפתחת.

5.      קבלת דוגמא להזמנה לחתונה – בקשו מהסטודיו לשלוח אליכם בדואר דוגמא להזמנה שבחרתם ממבחר ההזמנות לחתונה. כך תוכלו להתרשם מאיכות ההדפסה, מצבעי ההזמנה וכן לראות את ההזמנה כפי שהיא באמת.

6.      נוסח ההזמנה – קיימים כמה נוסחים להזמנה לחתונה. נוסחים להזמנות לחתונה תוכלו לראות בדוגמאות להזמנות לחתונה המוצגות באתר של הסטודיו לעיצוב גרפי שבחרתם. כמו כן, תוכלו לשוטט באינטרנט ולחפש ציטוט שמתאים להזמנה לחתונה שלכם.

7.      הגהה- הסטודיו לעיצוב גרפי יטמיע את נוסח ההזמנה שתבחרו בתוך ההזמנה. לאחר שתקבלו את ההזמנה למייל שלכם תוודאו שאין טעויות והכל לטעמכם. אם יש צורך בשינויים, בקשו מהסטודיו לשנות ולשלוח אליכם שוב לאישור לפני שהם שולחים להדפסה.

8.      הדפסת ההזמנות לחתונה – בשלב הזה עליכם למסור כמה הזמנות לחתונה להדפיס. נהוג לחשב את כמות ההזמנות לחתונה לפי 50% מכמות המוזמנים ועוד 15% ליתר ביטחון, כלומר סך הכל 65% מכמות המוזמנים. בכל מקרה עדיף שתשארו עם כמה הזמנות מיותרות מאשר שתחסרנה לכם הזמנות.

9.      שליחה למוזמנים – את ההזמנות לחתונה בדרך כלל שולחים כשלושה שבועות עד חודש לפני החתונה. אם יש לכם מוזמנים מחו"ל עדיף לשלוח להם מוקדם יותר אפילו חודשיים מראש כדי לאפשר להם להספיק להתארגן.

10. מוצרים נלווים להזמנות לחתונה - כדאי לבדוק עם הסטודיו לעיצוב גרפי שבחרתם אם ישנם מוצרים נוספים שאפשר להזמין עם עיצוב תואם להזמנה לחתונה או עם תמונות שלכם מהחתונה. ישנם מקומות שבהם ניתן להזמין גם מגנטים ומדבקות לסגירת המעטפה עם עיצוב תואם להזמנה לחתונה. בחלק מהמקומות ניתן להזמין לוחות שנה עם תמונות שלכם מהחתונה והדפסות על קנבס שאפשר לתלות בבית.

 

מזל טוב!

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

הזמנות לחתונה שעיצבתי

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 1/11/2010
תגיות:   הזמנות לחתונה    הזמנה לחתונה    עיצוב הזמנה    מתחתנים    חתונות    עיצוב גרפי    דפוס    הדפסה    סטודיו לעיצוב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים