מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שיווק ישיר

שיווק ישיר - לא מה שחשבת !

/ אריאל בונוס בע"מ

שיווק ישיר  – לא מה שחשבת! / מאת: ענבל הראל

כאשר אנו שומעים את צמד המילים שיווק ישיר, ברובנו מתעוררת  תדמית שלילית ורדודה. באופן אוטומטי עולה בראשנו תמונה של צוות טלפניות מצוידות באוזניות "מדונה", אשר מציעות הצעות שאיש אינו מעוניין בהן והן כמובן עושות זאת בצורה אגרסיבית. תדמית רעה זו גורמת נזק לא רק לחברות השיווק הישיר אלא במיוחד לציבור הצרכנים שבאמצעות שיטת השיווק הזו  יכולים לחסוך כסף רב וליהנות ממוצרים מקוריים ואמיתיים, זולים ועם זאת איכותיים.

שיווק ישיר באמצעות הטלפון היא אסטרטגיה מתחדשת ומספיק שונה בשביל לעורר דילמה האם באמת אפשר להזמין מוצר איכותי בטלפון ? ההתנגדות לשינוי היא התגובה הראשונית הצפויה והמוכרת ביותר, אפילו לשינוי שהוא שדרוג משמעותי וטוב: חשדנות. אנחנו לא אוהבים שינוים עקב אי הוודאות,  מפני שהיא מערערת את תחושת הביטחון שלנו, ובוודאי כי היא מצריכה אותנו להתרגל למשהו חדש.  אך לאחר שאנו מאמצים את משמעות הרכישה הטלפונית ניווכח לדעת שהיתרונות גוברים על החסרונות. שיווק ישיר הינה שיטה שנוסתה, שוכללה ושוכפלה במדינות רבות והוכיחה עצמה ככלכלית במיוחד ציבור הצרכנים.

1.      שיווק ישיר מאפשרת רכישת מוצרים ישירות מהיצרן או היבואן דבר המאפשר צמצום פערי התיווך ואיתם הפחתת מחיר משמעותית עבור הצרכן.

2.      שיווק ישיר מאפשר קשר ישיר מול מוכרנים, דבר המבטיח שירות אישי וקשר תמידי בין המוכר לקונה.

3.      שיווק ישיר מאפשר ליהנות מהטבות מגוונות כגון דמי משלוח בחינם, ממתנות ומבצעים גם ברכישות מאוחרות יותר.

סיבה נוספת המעוררת התנגדות קניה בטלפון הנה היא ההרגשה הלא ריאלית לכאורה שבקניה. לעיתים, הצעת מכירה טלפונית נשמעת טובה מדי בכדי להיות אמיתית ולכן קשה לנו להאמין בה, אך אם נחשוב עליה ברצינות נגלה כי השיטה באמצעותה ניתן לרכוש מוצרים בפשטות, בזמן הנח לנו ובמחיר סביר המתאים לצרכינו נגלה כי רק השיווק הישיר מאפשר זאת. על כן עלינו לבדוק את טיבה של החברה המשווקת:

1.      האם החברה מעמידה לרשותנו מספר טלפון למוקד שירות לקוחות?

2.      האם קיימת תעודת אחריות למוצרי החברה?

3.      תוך כמה זמן החברה מתחייבת לספק לנו את המוצרים?

 

סיבה אחרונה לתדמית שנוצרה לרכישה הטלפונית בשיטת השיווק הישיר היא שמועות מאנשים שניסו להשתמש בשיטה זו אך נפגעו ממנה. זאת מפני שמגוון של חברות קמו כמו פטריות אחרי הגשם ונעלמו ונפלו כלעומת שבאו. ניתן להמנע מטעויות אם נקפיד לשמור על זהירות ונרכוש רק מחברות בעלות ותק ומוניטין בתחום. ישנם מספר מותגים מועט המזוהה עם תחום השיווק הישיר והרבה יותר קל להתנהל מול אותן חברות במקרה של שאלה או פניה כלשהי לעזרה.

לאור כל הנאמר לעייל, ניתן להסיק כי השיטה לרכוש מוצרים דרך הטלפון היא נגישה ונוחה. ניתן להזמין בזמן נח ולמצוא מציאות שנחשבו בגדר פנטזיה ובמחירים זולים. 

 

אריאל בונוס" בע"מ הנה חברת הדיוור והשיווק הישיר, מהגדולות בישראל. לחברה מספר רב של קטלוגים המופצים לקהל הלקוחות בהתאם להעדפותיהם ולהרגלי הקניות שלהם. החברה פעילה יותר מ-7 שנים ומספקת מוצרי צריכה שונים ליותר מ - 850,000 לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.


המוצרים מיובאים ונמכרים ישירות לצרכן ללא פערי תיווך ממרכז הזמנות דינאמי מהמשוכללים והחדישים ביותר בארץ. בתקופה האחרונה עברה אריאל בונוס בע"מ תהליכי התייעלות ושירות במטרה  לשמור על מעמדה כמובילה בתחומה. החברה מעמידה לרשות הלקוחות צוות מוקדנים מקצועי ומוצרים ברמה גבוהה, ללא פשרות. לחברה שיתוף פעולה עם ערוצי שיווק רבים כגון: ישראכרט, ויזה, מעריב, את, רייטינג ועוד.

 

אריאל בונוס בע"מ
כאשר אנו שומעים את המושג שיווק ישיר ברובנו מתעוררת תדמית שלילית ורדודה. אבל שיטת השיווק הזו חוסכת כסף רב ומציעה מוצרים זולים ואיכותיים.
כאשר אנו שומעים את המושג שיווק ישיר ברובנו מתעוררת תדמית שלילית ורדודה. אבל שיטת השיווק הזו חוסכת כסף רב ומציעה מוצרים זולים ואיכותיים.
אריאל בונוס בע"מ
אריאל בונוס בע"מ הנה חברת הדיוור והשיווק הישיר, מהגדולות בישראל. לחברה מספר רב של קטלוגים המופצים לקהל הלקוחות בהתאם להעדפותיהם ולהרגלי הקניות שלהם. החברה פעילה יותר מ-7 שנים.
סחרוב 18
רשל"צ
03-9539969
קישור לאתר
עסקים - מכירות
תאריך: 31/10/2010
תגיות:   אריאל    בונוס    שיווק    ישיר    שיווק ישיר    מתנה    משלוח    הנחה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מכירות

ייעוץ שיווקי: לכוון את הפוקוס / אביב יועצים
במאמר זה נבחן את אחת הסיסמאות שכמעט אין חברת ייעוץ שיווקי שלא עושה בה שימוש. הסיסמא אומרת (בדיוק או בערך): "אנו נסייע לך לבדל את העסק שלך מהמתחרים ולהתבלט מעל כולם". האומנם מדובר בדרך פעולה חכמה?
ייעוץ שיווקי: עצת אחיתופל / אביב יועצים
כשאתם מקבלים עצה זו אח אחרת בנושא ייעוץ שיווקי, אתם קודם צריכים לשאול את עצמכם – האם האדם הנותן לכם אותה מבין דבר וחצי דבר בתחום העיסוק שלכם? ייעוץ שיווקי אמיתי יינתן לכם מפי חברה שמתמחה בתחום.
ייעוץ שיווקי: לשאוף מעלה / אביב יועצים
האם העסק שלכם מדשדש לאחרונה? האם אין תנועה של לקוחות ואף אחד לא מתעניין במה שיש לכם להציע? האם פנקס החשבונות יושב בצד, גלמוד, מעלה אבק? במידה ועניתן כן על השאלות האלו, אולי גם אתם צריכים ייעוץ שיווקי.
ייעוץ שיווקי: לפקוח עיניים לעולם חדש / אביב יועצים
לפעמים קורה שבתור בעלים של עסק, כבר אין לנו ממי ללמוד, אנחנו דורכים במקום. מטרתו של ייעוץ שיווקי הוא ליעל את העסק שלנו ולהצביע לנו על כיוונים שונים שבכלל לא הקדשנו להם מספיק מחשבה.
ייעוץ שיווקי: כשזמן הוא כסף / אביב יועצים
יועץ שיווקי פנימי מתוך החברה תמיד יעמוד לשירותי החברה, אז למה בעצם לקחת שירותים של חברה חיצונית? במאמר זה נסביר מדוע כדאי לקחת חברה חיצונית ומהם הסיכונים שבייעוץ שיווקי פנימי מתוך החברה עצמה.
האם אתם מפלחים את השוק שלכם / דני קרני
עד סוף שנות ה 80 כל מותג של רכב כוון לשוק מסוים - קדילק, מרצדס, סוברו, סוסיתא - כל מותג במחיר מסוים, באיכות, בגודל, בעיצוב, - אלו בנו את המכונית כמכוונת לשוק מסוים, אותו אנו מגדירים כפלח שוק.
ייעוץ שיווקי: על החברות העוסקות בתחום הייעוץ / אביב יועצים
אנשים אשר מעניקים ייעוץ שיווקי, כלומר יועצי שיווק, הם אנשים שמטרתם לעזור ללקוחותיהם להבין את טבע השוק שבו הם מנסים לעשות עסקים.
ייעוץ שיווקי: כמה טיפים לעוסקים בתחום השיווק / אביב יועצים
הטיפים הטובים ביתר שאפשר לתת לחברות של ייעוץ שיווקי מדברים על הנושאים של אסטרטגיות שיווק אישיות, יצירת תוכניות שיווק ייחודיות והבנת דרך חשיבתם של הצרכנים.
ייעוץ שיווקי: כיצד לבחור חברה בצורה נכונה / אביב יועצים
ייעוץ שיווקי מקצועי מאפשר לחברה לתת יותר פוקוס לפיתוח המוצרים שלה ולתפעול הכללי שלה. ייעוץ שיווקי מקצועי מייעל את עבודתה של מחלקת השיווק ומקל עליה.
ניהול תהליך מכירה יעיל / עוזי פלג
הליך מכירה יעיל הוא מהלך נחוץ וחיוני בכל פעילות עסקית, בנושא פורסמו מאמרים רבים והנושא הוצג והודגש באופנים שונים, במאמר הזה הועלו נקודות שונות כולל טיפים, הכול מנקודת ראות והתנסות אישית של כותב המאמר.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים