מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שקד שלישי הומאופטיה

תופעת השקד השלישי

/ דר שינהר

שקד שלישי או אדנואיד, הינה סוג של גידול שפיר , אשר יוצר חסימה במעבר האוויר, הנפוץ שבהם נמצא מאחורי האף. יש לטפל בתופעת שקד שלישי היות והיא יוצרת סתימה באף, שיוצרת בעיות רבות לילד. בעיות כגון: נזלת כרונית, נחירות, נוזלים באוזניים, קשיי והפרעות שינה, אלרגיות ועוד. המצב יכול להיות עד כדי כך חמור, שבעקבות שקד שלישי, הילד יכול לסבול מבעיות התנהגות, היפראקטיביות, ותופעות התנהגותיות נוספות, וכל זאת פרט לסימפטומים הפיזיים שהזכרנו מקודם, כמו  נוזלים באוזניים.

הטיפול בתופעה זו נעשה ברפואה המודרנית ע"י ניתוח, שאינו מוגדר כניתוח מסובך, אך לילדים כל ניתוח הוא מפחיד ולא "נחמד". האפקטיביות של ניתוחים אלו אינה יעילה תמיד, אך סיבה נוספת לא לעשותם, היא שיש פתרון יעיל באותה מידה אם לא יותר. פתרון שלא דורש התערבות כירורגית, אינו דורש צריכת תרופות מזיקות כמו אנטיביוטיקה (שבמיקרים רבים הינה תרופה חשובה ויעילה, אך במיקרה זה היא פשוט מיותרת.)

טיפול בשקד שלישי יכול להיעשות היום בעזרת שיטת הומאופתיה ילדים, שהיא חלק משיטה רחבה יותר של הומאופתיה מודרנית.  הטיפול בהומאופתיה בבעיית השקד השלישי, הינו בטוח ויעיל, היות והתכשירים ההומאופתיים הניתנים לילד במיקרה כזה, תפקידם לעורר את מערכת החיסון הטבעית של הילד. התכשירים שקיימים היום, בשילוב עם שיטת IPEC, שיטה של מבחן שרירים, שבעזרת ניתן לגלות מגוון חומרים שהגוף מגיב אליהם בצורה שליליץ ,למטרלם, ולמנוע את התופעות האלרגיות שחומרים אלו גורמים לילד.

ד"ר שינהר, שמתמחה בכירוגית ילדים מעל לעשרים שנה, מתמחה גם בהומאופתיה ילדים והומאופתיה מודרנית. ובעזרת שיטה זו מטבפל במגוון רחב של תופעות אצל ילדים. ד"ר שינהר גילבה במרוצת השנים, כי הומאופתיה מודרנית נותנת פתרונות מלאים לתופעות רבות שהרפואה הקונבנציאונלית המודרנית אינה מצליחה לפתור בצורה אידאליץ או מצריכה טיפולים חודרניים מיותרים. שקד שלישי נמנת על התופעות בה מטפל ד"ר שינהר בהומאופתיה מודרנית. ניתן ליצור קשר לפרטים נוספים וייעוץ.

דר שינהר
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
דר שינהר
בריאות ורפואה - בריאות ילדים
תאריך: 26/10/2010
תגיות:   שקד שלישי    נוזלים באוזניים    הומאופתיה ילדים    הומאופתיה מודרנית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - בריאות ילדים

עידוד פעילות גופנית בקרב ילדים / ofer rashkes
המאמר מפרט חשיבות ודרכים לעידוד פעילות גופנית בקרב ילדים
ילדים זקוקים לפעילות גופנית / ofer rashkes
המאמר מפרט מדוע ילדים זקוקים לפעילות גופנית
חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים
תזונת תינוקות – משרד הבריאות / LoadSEO SEO
במאמר נלמד כדאי ומה לא בכל הנוגע לנושא תזונת תינוקות. משרד הבריאות הוציא המלצות ברורות בנושא וניתן לעשות בהן שימוש טוב ויעיל למען הילדים הקטנים שלנו.
תזונת תינוקות בגיל שנה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בגיל שנה צריכה להיות מותאמת לצורת התפתחות התינוק ויכולותיו של התינוק. תזונת תינוקות בגיל שנה דוגלת בפיתוח מיומנויות חיוניות ועתידיות לתינוק.
תזונת תינוקות בשנה הראשונה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בשנה הראשונה נושפעת בעיקר מריגישותו של התינוק ועמידות מערכת העיכול שלו למזונות מסויימים. תזונת תינוקות בשנה הראשונה
MAYASURF קייטנת גלישת גלים לילדים כפעילות גופנית / מאיה דאובר
קייטנת גלישת גלים של MAYASURF הנה אופציה מצוינת לפעילות גופנית לילדיכם בקיץ אשר יכולה להפוך לתחביב ספורטיבי לכל החיים זהו ספורט שעובד על כול שרירי הגוף וסיבולת לב ריאה ומומלץ להתחילו בגיל צעיר
פעילות גופנית שומרת על בריאות ילדינו / ofer rashkes
היות בריאים ומאושרים יותר. מאמר זה ימנה מספר יתרונות (גם כאלו שרובנו לא מכירים...) שמקנה הפעילות הגופנית בכלל, ולילדינו בפרט, וכך יסביר מדוע זה הכרחי שנעודד אותם להיות כמה שיותר פעילים מבחינה גופנית.
השמנת ילדים, סיבות ודרכי ההתמודדות עימה / ofer rashkes
מחשבה, דאגה, והתערבות. השמנה ילדים עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, ואף שהטיפול בה איננו פשוט, ישנה חשיבות מכרעת לעשות זאת בגיל צעיר ככל האפשר. מאמר זה יעסוק בגורמים להשמנת ילדים ובדרכי הטיפול בה.
מדוע חשוב לעודד ילדים לשחק בחוץ? / ofer rashkes
ותו של הילד. ילדים לומדים לשחק ביחד וכך מצליחים לפתח מיומנויות שונות. בעידן הטכנולוגי של היום חשוב יותר מתמיד לעודד את הילדים לשחק בחוץ, לא רק למען ההתפתחות חברתית או הפיזית שלהם, אלא גם עבור בריאותם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים