מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פסיכומטרי

פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך

/ רן בקנברג

                          פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך

המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכולת שלכם, ומעלים את הציון הפסיכומטרי בהרבה, איך עוד אפשר- שיטות אחרות וייחודיות להעלות את ציון הפסיכומטרי. אז יאללה בוא נתחיל...

המה – כדי לקבל ציון גבוה בפסיכומטרי צריך לשלב מספר גורמים לפני ובעת הבחינה עצמה. ראשית כל כדאי לבחור קורס פסיכומטרי טוב. יש הרבה מכונים המכינים לבחינה הפסיכומטרית, מכונים טובים מאוד, אולם נראה שהטוב שבהם הוא זה של קידום. קידום היא החברה המובילה בארץ בין חברות המכינות לפסיכומטרי, היא אחת הוותיקות בתחום, היא היחידה שמתמקצעת בפסיכומטרי ולא גם בבגרויות, והיחידה שמציעה את מועדון 700- לאנשים שצריכים ציון גבוה במיוחד(725 ממוצע כיתתי). שנית צריך ללמוד בין 6-7 שעות נטו ביום, פחות מזה...ולא עשיתם את מה שאתם צריכים באותו ביום. שלישית – צריך לדעת איך לפתור את הבחינה. דרך הפתרון של הבחינה צריכה להיות שונה מאדם לאדם..מי שצריך 650 כדי להגיע לאיפה שהוא רוצה, צריך לפתור את הבחינה באופן שונה ממי שצריך 750.

הלמה – חשוב לכם לדעת את זה - כי רבים התלמידים שמנסים לגשת לבחינה הפסיכומטרית, בלי שהם ממקסמים את סיכויי ההצלחה שלהם. הבחינה הפסיכומטרית, היא הרבה יותר מסתם ללמוד מילון, או לעשות תרגילים, הבחינה הפסיכומטרית מצריכה מיומנות בפתרונה.. ובמובן מסוים צריך להיות אמן כדי לקבל בה ציון גבוה(גם חכם זה טוב..)

האיך – בכדי למקסם את הציון הפסיכומטרי שלכם, כדאי שתדעו מה צריך לעשות לפני הבחינה, כיצד כדאי להתכונן אליה, ומה לעשות ביום הבחינה עצמו. את הפרטים האלה תוכלו למצוא במאמרים אחרים שכתבתי בנושא הבחינה הפסיכומטרית כגון – 21 טיפים לבחינה הפסיכומטרית..

איך עוד- כעיקרון הבחינה הפסיכומטרית היא בחינת כישורים. מי שיש לו IQ גבוה יותר, צפוי לקבל ציון גבוה יותר(בהנחה שהכין עצמו). מה אתם יכולים לעשות כדי לשפר את הכישורים שלכם לקראת הבחינה?[יחודי למאמר זה] (1) לתרגל את זיכרון העבודה – לבצע תרגיל מיוחד שנקרא DUAL-N-BACK, מחקרים מראים כי ביצוע התרגיל במשך 20 יום מביא לשיפור ממשי באינטליגנציה. שימו לב! לרובכם בהתחלה יהיה מדובר בתרגיל קשה..יקח זמן עד שתתרגלו אליו- אבל הוא מביא לתוצאות מדהימות(משפר IQ). לקריאה נוספת בגוגל רשמו  dual n back+IQ(2) לקחת תוסף תזונה בשם קריאטין – מחקרים מוכיחים כי נטילת קריאטין לאורך חודש, משפרת את האינטליגנציה(IQ). לקריאה נוספת על קיראטין הכניסו בגוגל  CREATINE+IQ.קריאטין נמכר בכל חנות המוכרת תוסף תזונה, הוא משמש ספורטאים והוא חוקי לחלוטין. שימו לב! אין להתחיל להשתמש בקריאטין לפני היוועצות עם רופא!

 

אז איפה כדאי להתחיל? לפני הכל תבחרו קורס פסיכומטרי טוב! אחרי שתכניסו את פרטיכם ותקבלו הצעת מחיר והסברים מקידום, צרו קשר עם חברות אחרות ועשו סקר שוק. אני משוכנע שלאחר אותו סקר תבינו, שההצעה האטרקטיבית ביותר היא שלהם.

מבצעים אטרקטיביים בקידום

 

 

רן בקנברג
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
היי אני רן ואני שמח שנכנסתם לקרוא את המאמרים שלי
בקנברג
תל אביב
חינוך ולימודים - פסיכומטרי
תאריך: 15/10/2010
תגיות:   הבחינה הפסיכומטרית    הצלחה    לימודים אקדמאיים    מכללות    אוניברסיטאות    בחינות    פסיכומטרי    מילולי    כמותי    מועדון    קורסים    פסיכו    ציון    ציון גבוה    אומנות    שיפור    מעלים    העלאה   


פרסומות

עולם הקורסים
מחפש קורס? הכנס לעולם הקורסים ובחר את הקורסים שמענינים אותך על מנת לקבל הצעות ומידע
קורס
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי מול ספרי פסיכומטרי / פסיכו
האם קורס פסיכומטרי באמת עדיף על לימוד עצמי בעזרת ספרי פסיכומטרי, או שזה בעיקר שיווק של מכוני פסיכומטרי? השיפור הממוצע של ציון פסיכומטרי בקורס לעומת המחקר של המרכז הארצי לבחינות והערכה - מי צודק?
מבחן מימ"ד / פסיכו
מהו מבחן מימ"ד? מה המטרה שלו? איך הוא בנוי? איזו הכנה למבחן מימ"ד קיימת ואיפה אפשר למצוא מבחן מימ"ד לגומא?
למכללות קטנות עדיף לוותר על פסיכומטרי / מעל הממוצע
סקירות הסיבות מדוע כדאי למכללות קטנות לוותר על פסיכומטרי ככלי מיון
פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך / רן בקנברג
המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכו
האם הפסיכומטרי טוב ליהודים? / איל פטרן
הבחינה הפסיכומטרית אמורה להוות כלי ניבוי להצלחה בלימודים האקדמיים ובנוסף הבחינה אמורה לעזור לאוניברסיטאות למיין את הסטודנטים ולהחליט מי יתקבל למוסד הלימוד. השאלה היא האם הכלי הזה הוא כלי יעיל והוגן.
הבחינה הפסיכומטרית - הסיפור שלנו שיכול להיות גם שלכם / רן בקנברג
המאמר דן בחוויה שלי של מעבר קורס הפסיכומטרי, בדרך לקבלה לפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.
כמה נקודות משפרים בקורס פסיכומטרי? / פסיכו
כמה נקודות משפרים בקורס פסיכומטרי? הקורסים טוענים לשיפור של 100-150 נקודות, ואילו המרכז הארצי טוען לשיפור שולי בלבד של 0-7 נקודות. מי צודק? כמה באמת אפשר לשפר בקורס?
פסיכומטרי - רגע לפני שקורס ההכנה מתחיל / פסיכו
הנה כמה דברים שתוכלו לעשות, כדי להגיע מוכנים לקורס ההכנה לפסיכומטרי ולשפר את הסיכויים שלכם להצלחה בבחינה.
איך ללמוד לבד לפסיכומטרי? / פסיכו
אם החלטתם ללמוד לבד לפסיכומטרי, הדבר הכי חשוב הוא לדאוג לעצמכם לספרי תרגול. מה ההבדל בין ספרים משומשים לחדשים? איפה אפשר להשיג ספרים? ואיך מתקדמים משם הלאה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים