מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קורסים

קורסים

/ אמיר כהן
קורסים
המרכז הישראלי לניהול מפעיל בית ספר למקצועות הניהול, בו מתקיימים קורסים בתחומים השונים. ניהול מקצועי הוא זה היכול להביא להצלחתו העסקית והכלכלית של העסק, קורסים בתחום הניהול מכשירים מנהלים מכל דרגות הניהול להתמקצע בתחומים השונים בהם נדרש המנהל להוביל. קורסים המתקיימים בבית ספר לניהול, מטרתם לצייד את המנהל הישראלי בכלי הניהול העדכניים ביותר להתמודדות מוצלחת עם האתגרים שהמשק הכלכלי המודרני מציב בפניו, בארץ ובעולם. קורסים בניהול הם דרך מוכחת לרכוש כלי ניהול חדשים, ברי ישום ומועילים, עבור כל מנהל הרוצה להתקדם, שכן המשק הכלכלי דורש צעידה תמידית קדימה ולא מאפשר למנהל להישאר במקום.
משתתפי קורסים לניהול
קורסים לניהול נועדו למנהלים זוטרים ובכירים במשק הישראלי. אלפי המשתתפים של קורסים לניהול מכירים ולומדים זה מזה, וביניהם מנכ"לים, יו"רים של החברות הגדולות והמובילות בארץ וכן של חברות ממשלתיות, סמנכ"לים ומנהלים בדרגי הביניים מכל תחומי הניהול ופורשים בכירים ממערכת הביטחון, בטרם כניסתם לשוק הפרטי. קורסים אלו מפגישים את בכירי המנהלים בארץ ומאפשרים קרקע פורייה להכרות וללמידה הדדית, שלעיתים מפרה אפילו יותר מתוכנם של קורסים. משתתפי קורסים לניהול זוכים להזדמנות להכיר מנהלים מתחומים שונים או מתחומים משיקים, אשר יחד לומדים על ההתמודדות עם אתגרים ומצבים שונים שנקרים מול המנהל בעבודתו. ההיכרות בין המנהלים במסגרת קורסים היא בלתי אמצעית ובאווירה פתוחה ולא תחרותית, המאפשרת לפתח קשרים חדשים ושיתופי פעולה.
תחומי קורסים
ישנם קורסים שונים המכשירים מנהלים לעבודה השוטפת, חלקם של קורסים אלו נועדו להעשיר את עולמו של המנהל ולספק לו פן נוסף של ידע שנצבר באקדמיות לניהול ואצל מנהלים בכירים מכל העולם. ישנו מגוון רב של קורסים, כמספר התחומים השונים בעולם העסקים. קורסים שונים מתאימים למנהלים בדרגות שונות וכן לתחומי העיסוק השונים, אך גם מנהל הרוצה להעשיר את הידע בתחום בו הוא פחות בקי, יכול ללמוד קורסים שאינם בהכרח משיקים ישירות לתחום התמחותו. קורסים שונות מתחלקים למחלקות הניהול השונות וחלוקתן על פי המחלקות היא: קורסים ליו"רים, דירקטורים ובכירים, קורסים במשאבי אנוש, הדרכה ופיתוח ארוני, קורסי אימון, קורסים במיומנויות הניהול, קורסים בשיווק, שירות ומכירות, קורסים בשוק ההון, פיננסים וביטוח, קורסים בתחום תפעול, רכש, לוגיסטיקה וניהול פרויקטים, קורסים בענייני נדל"ן וכמובן קורסים בתחומים ייחודיים.
קורסים וסדנאות
לצד קורסים מקיפים, ישנן סדנאות רבות בכל התחומים בהם עוסקים כל אותם קורסים. הסדנאות החדשניות והייחודיות נערכות לארגונים או לפרטים ונבחרות על פי ייעוץ אישי ומקצועי. הסדנאות, כמו גם קורסים, מקנות כלים מעשיים המלווים את המשתתפים גם לאחר תום הסדנא, והן מהוות נקודת מפגש למנהלים מחברות שונות במשק, דבר התורם לצירת רישות עסקי ולשיתופי ידע. כל הסדנאות לניהול מונחות על ידי מיטב המרצים מהאקדמיה ומהמשק הישראלי, ונערכות בקבוצות קטנות עם יחס אישי לכל משתתף.
אמיר כהן
שמי אמיר כהן עוסק בקידום עסקים במדיות חברתיות ובגוגל.
שמי אמיר כהן,עצמאי, עוסק בקידום אורגני וכן בקידום אתרים ברשתות חברתיות. כמו כן, עורך סרטונים שיווקיים.
Kadem O.T
תל אביב
0544-960014
153-544-960014
קישור לאתר
חינוך ולימודים - כללי
תאריך: 17/8/2010
תגיות:   קורסים    ניהול    מנהלים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - כללי

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון / סלביק גבריאלוב
בכל מקום שאנו הולכים אנחנו משתמשים בעניים שלנו, כדי לחפש ולקטלג את הסביבה שבה אנו נמצאים.
לימודי רפלקסולוגיה: מה העבר לובש? / אביב יועצים
לימודי רפלקסולוגיה מלמדים לא מעט דברים חשובים. אחד מהדברים הפחות צפויים שניתן ללמוד באמצעות לימודי רפלקסולוגיה הוא כיצד העבר מתלבש: כיצד משהו שמקורו בעבר לובש צורה מודרנית בגלגול העכשווי שלו.
חוגים לילדי הגן / עמרי אימבר
אז מה באמת אומר לכם המשפט – "בגן שלנו הילדים משתתפים בחוג __X__"? בדרך, רק את השם של החוג. מה עושים בחוג תנועה? מה זה ריתמוסיקה? ומי היא ה"מנגנת"? המשיכו לקרוא כדי לגלות...
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של גארדנר ושימושה במסגרות חינוכיות / עמרי אימבר
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של האוורד גארדנר פרצה דרך בתפיסת הערכת האינטיליגנציה האנושית. התאורייה עומדת בניגוד לתפיסת ה"חוכמה" עד כה שהיתה נמדדת ע"י מבחני איי.קיו בלבד ולמעשה מציעה שיטה שהיא אומנם
חוגי העשרה לגיל הרך / עמרי אימבר
במאמר זה נתייחס למגוון החוגים לגיל הרך ולמחיריהם המשתנים בשוק, אך ראשית חשוב להבין כי בתחום החוגים לגיל הרך ישנם מספר עולמות שונים, נתייחס כאן לשניים מהם.
כיצד לבחור חוג לילדים / עמרי אימבר
חוגים הם נושא חשוב בכל בית. בין אם בגן, בצהרון או בשעות אחר הצהריים, היום ברור לכל אם ואב כי חשוב להעשיר את הילדים בתכנים נוספים לתוכניות הלימודים הפורמליות. במאמר זה נבחן את כל הנקודות החשובות בתחום.
הדרכת הורים בשילוב פענוח ציורי ילדים / מיכל וימר
פענוח ציורי ילדים הינו כחלק בלתי נפרד מהדרכת הורים ומאפשר לשלב בין נקודת המבט והחוויות של ההורים לזה של הילד – הילדים מציירים פעמים רבות גם את הקושי שמוכר להורים, אך גם את 'הפאזל האישי'.
ללמוד וללמד לחשוב - תהליך להוראה ולמידה אקטיבית / תמיר חכם
כתיבת מאמר זה נובעת מהמצוקה האישית שלי כהורה בראותי את ילדיי לא לומדים לא קוראים
לימודים – מגוון רחב של אפשרויות / קופירטיינג פלוס
בוגרי התואר הראשון ישנה תחרות גדולה ולכן פעמים רבות יש כאלו שיבחרו לימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על המתחרים. יש גם מי שבוחר בכך מתוך רצון להתקדם באקדמיה או למשרות שמחייבות סיום בהצלחה של תואר שני.
בתי ספר פרטיים בישראל / איל פטרן
בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בוחרים לשלוח את ילדיהם לבתי ספר פרטיים. משנות השמונים קמו בישראל יותר מ-200 התארגנויות להקמת בתי ספר פרטיים. בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בקצב של רישום ההתארגנויות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים