מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מורה נהיגה

מורה נהיגה

/ שי דפז
מורי נהיגה
כמובן שלא קל לבחור מורה נהיגה. הריי בישראל הקטנה ישנם מאות מורי נהיגה המתמחים בלימוד נהיגה.
אבל כיצד ניתן לבדוק איזה מורה נהיגה מתאים גם לך? כמובן שעניין ההמלצות תמיד תופס. בכל תחום עדיף לקבל המלצה מחבר או מקרוב משפחה שלך.
אבל מה שמתאים לחברך, לא בטוח שיתאים גם לך לכן, קח את המלצתו, השתמש בה בחוכמה, אבל אל תשכח לבדוק האם מורה הנהיגה יוכל לתת לך לעשות שיעור נהיגה ראשון בחינם ולראות האם הכימיה בינך ובין מורה נהיגה שבחרת באמת עובדת.
תוכל לדעת זאת באמצעות מספר דרכים. הדבר הראשון שתצטרך לבדוק הוא כמובן בזמן השיעור נהיגה, האם אתה מתקשר טוב עם המורה, האם אתה מבין את הסבריו והכי חשוב, האם הוא נראה לך בתור מורה שיוכל להדריך אותך כיצד לנהוג במשך כל חייך.
שאלות רבות אבל התשובה היא אחת. לכן, כשאתה מחפש מורה נהיגה תצטרך לבדוק האם באמת הוא המורה הטוב ביותר להדריך אותך.
אז כמו שאמרנו בהתחלה, הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא כמובן לבקש המלצות מחברים. חברים יוכלו לתת לך את ההמלצה הטובה ביותר כי הריי הם כבר למדו עם מורה נהיגה זה. הדבר השני שתוכל לבדוק הוא כמובן התקציב.
רוב לומדי הנהיגה הינם בחורים ובחורות צעירים המסתמכים על הוריהם שיעזרו להם במימון חלקי ואף מלא של לימוד נהיגה. לכן, מחיר שיעור הינו פקטור משמעותי ביותר.
לכן, כשאתה בוחרים מורה נהיגה, אתם לא חייבים לקחת את המורה עם הג'יפ הכי חדש ולשלם כמעט כפול על שיעור נהיגה. עצתי היא שגם רכב פרטי ולא ג'יפ ולא רכב ספורט יכולים לעשות את העבודה ולעזור לך לעבור את הטסט בצורה הטובה ביותר.
 
 
שי דפז
כלום כלום כלום
הובלות
הובלות - רק עם י.מ. הובלות
חינוך ולימודים - כללי
תאריך: 3/8/2010
תגיות:   מורה נהיגה    לימוד נהיגה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - כללי

לימודי עיצוב גרפי פיתוח הדמיון / סלביק גבריאלוב
בכל מקום שאנו הולכים אנחנו משתמשים בעניים שלנו, כדי לחפש ולקטלג את הסביבה שבה אנו נמצאים.
לימודי רפלקסולוגיה: מה העבר לובש? / אביב יועצים
לימודי רפלקסולוגיה מלמדים לא מעט דברים חשובים. אחד מהדברים הפחות צפויים שניתן ללמוד באמצעות לימודי רפלקסולוגיה הוא כיצד העבר מתלבש: כיצד משהו שמקורו בעבר לובש צורה מודרנית בגלגול העכשווי שלו.
חוגים לילדי הגן / עמרי אימבר
אז מה באמת אומר לכם המשפט – "בגן שלנו הילדים משתתפים בחוג __X__"? בדרך, רק את השם של החוג. מה עושים בחוג תנועה? מה זה ריתמוסיקה? ומי היא ה"מנגנת"? המשיכו לקרוא כדי לגלות...
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של גארדנר ושימושה במסגרות חינוכיות / עמרי אימבר
תאוריית האינטיליגנציות המרובות של האוורד גארדנר פרצה דרך בתפיסת הערכת האינטיליגנציה האנושית. התאורייה עומדת בניגוד לתפיסת ה"חוכמה" עד כה שהיתה נמדדת ע"י מבחני איי.קיו בלבד ולמעשה מציעה שיטה שהיא אומנם
חוגי העשרה לגיל הרך / עמרי אימבר
במאמר זה נתייחס למגוון החוגים לגיל הרך ולמחיריהם המשתנים בשוק, אך ראשית חשוב להבין כי בתחום החוגים לגיל הרך ישנם מספר עולמות שונים, נתייחס כאן לשניים מהם.
כיצד לבחור חוג לילדים / עמרי אימבר
חוגים הם נושא חשוב בכל בית. בין אם בגן, בצהרון או בשעות אחר הצהריים, היום ברור לכל אם ואב כי חשוב להעשיר את הילדים בתכנים נוספים לתוכניות הלימודים הפורמליות. במאמר זה נבחן את כל הנקודות החשובות בתחום.
הדרכת הורים בשילוב פענוח ציורי ילדים / מיכל וימר
פענוח ציורי ילדים הינו כחלק בלתי נפרד מהדרכת הורים ומאפשר לשלב בין נקודת המבט והחוויות של ההורים לזה של הילד – הילדים מציירים פעמים רבות גם את הקושי שמוכר להורים, אך גם את 'הפאזל האישי'.
ללמוד וללמד לחשוב - תהליך להוראה ולמידה אקטיבית / תמיר חכם
כתיבת מאמר זה נובעת מהמצוקה האישית שלי כהורה בראותי את ילדיי לא לומדים לא קוראים
לימודים – מגוון רחב של אפשרויות / קופירטיינג פלוס
בוגרי התואר הראשון ישנה תחרות גדולה ולכן פעמים רבות יש כאלו שיבחרו לימודי תואר שני כדי להשיג יתרון על המתחרים. יש גם מי שבוחר בכך מתוך רצון להתקדם באקדמיה או למשרות שמחייבות סיום בהצלחה של תואר שני.
בתי ספר פרטיים בישראל / איל פטרן
בשנים האחרונות יותר ויותר הורים בוחרים לשלוח את ילדיהם לבתי ספר פרטיים. משנות השמונים קמו בישראל יותר מ-200 התארגנויות להקמת בתי ספר פרטיים. בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בקצב של רישום ההתארגנויות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים