מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

פסיכומטרי

פסיכומטרי - רגע לפני שקורס ההכנה מתחיל

/ פסיכו
פסיכומטרי - רגע לפני שקורס ההכנה מתחיל
 
מזל טוב! בשעה טובה נרשמתם לקורס הכנה לפסיכומטרי! אתם יכולים עכשיו לנוח בשקט עד שהקורס יתחיל, או שאתם יכולים להתחיל בעבודת הכנה עצמאית, ולשפר את הסיכויים שלכם לקבל ציון פסיכומטרי גבוה יותר.
 
אז נכון שזה נשמע מוזר להתכונן לקורס הכנה, אבל כשמדובר בפסיכומטרי צריך להבין שככל שתתחילו מוקדם יותר, כך תוכלו להפיק את המירב מקורס ההכנה לפסיכומטרי שלכם ותשפרו את הסיכויים שלכם להצלחה.
 
אנחנו, באתר פסיכו, ממליצים על שלושה דברים שאפשר להתחיל לעשות, עוד לפני שהקורס שלכם מתחיל:
 
1.      רענון יסודות במתמטיקה - זוכרים מה זה כפל מקוצר? חיבור שברים? לוח הכפל? תכונות של משולש ישר זוית? אנחנו בטוחים שזה נשמע לכם מוכר, השאלה עד כמה אתם שולטים בזה... רענון היסודות באלגברה ובגיאומטריה לפני שהקורס מתחיל, יאפשר לכם לנצל את הזמן המוגבל שלכם עם מדריך הפסיכומטרי לדברים שהם ממוקדי פסיכומטרי. במקום שהוא יצטרך להזכיר לכם איך עושים מכנה משותף, הוא יוכל להתמקד, לדוגמא, בדרך הנכונה ביותר לגשת לבעיות הסתברות בפיכומטרי. ספר רענון יסודות לפסיכומטרי מכיל הסברים ותרגילים רבים באלגברה וגיאומטריה שיעזרו לכם להסיר את החלודה שהצטברה על כישורי המתמטיקה שלכם ויאפשרו לכם להתמקד בדברים החשובים בקורס.
 
2.      לימוד אוצר מילים לפסיכומטרי - מכיוון שלימוד מילים לוקח זמן, ככל שתתחילו מוקדם יותר בשינון אוצר במילים, כך תוכלו לכסות מספר רב יותר של מילים. חשוב להקפיד להתחיל לשנן מילים בעברית ובאנגלית, ורצוי שאלו יהיו מילים שיש להן סיכוי גבוה להופיע בבחינה הפסיכומטרית. מילון-כיס מכיל אלפי מילים בעברית ובאנגלית, משפטים לדוגמא, מילים נרדפות, המילון מגיע עם סימניה, בעזרתה תוכלו להסתיר את הפירושים ולשנן את המילים בצורה נוחה, ולכל פירוש יש "מדד שינון" שיעזור לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם.
 
3.      תרגול קריאה באנגלית - כידוע, פרקי האנגלית מכילים שאלות של הבנת הנקרא. מכיוון שלא יהיה לכם הרבה זמן במהלך הבחינה לקרוא את הקטעים, כדאי שתתחילו לשפר את מיומנויות הקריאה שלכם. תמצאו משהו שמעניין אתכם - חדשות, רכילות, ביקורות על סרטים, כל דבר שאפשר לקרוא אותו- רק שיהיה באנגלית ויהיה באורך של לפחות עמוד אחד. אתם תופתעו לגלות כמה באמת אפשר להשתפר אם מתמידים בתרגול הקריאה.
 
בחנות פסיכומטרי של פסיכו תוכלו למצוא ערכת טרום קורס, הכוללת ספר רענון יסודות במתמטיקה, מילון-כיס המכיל מילים בעברית ובאנגלית ואת ספר הפסיכו-כיס שמרכז בתוכו את כל מה שתצטרכו לדעת לבחינה.
 
שיהיה בהצלחה!
 
פסיכו
פסיכו הינו אתר הפסיכומטרי המוביל בארץ, המציע לגולשים הכנה מקיפה ומלאה לבחינה, ללא תשלום. כמו כן, בחנות של פסיכו תוכלו למצוא ספרי תרגול והכנה לפסיכומטרי, ערכת הרשמה לבחינה ואוגדן בחינות של המרכז הארצי
דרך השלום 7א'
תל אביב
077-3010950
חינוך ולימודים - פסיכומטרי
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   פסיכומטרי    פסיכומטרי - רגע לפני שקורס ההכנה מתחיל    ספרי תרגול פסיכומטרי    לימודים    אוניברסיטה    מכללה    מכללות    הבחינה הפסיכומטרית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי מול ספרי פסיכומטרי / פסיכו
האם קורס פסיכומטרי באמת עדיף על לימוד עצמי בעזרת ספרי פסיכומטרי, או שזה בעיקר שיווק של מכוני פסיכומטרי? השיפור הממוצע של ציון פסיכומטרי בקורס לעומת המחקר של המרכז הארצי לבחינות והערכה - מי צודק?
מבחן מימ"ד / פסיכו
מהו מבחן מימ"ד? מה המטרה שלו? איך הוא בנוי? איזו הכנה למבחן מימ"ד קיימת ואיפה אפשר למצוא מבחן מימ"ד לגומא?
למכללות קטנות עדיף לוותר על פסיכומטרי / מעל הממוצע
סקירות הסיבות מדוע כדאי למכללות קטנות לוותר על פסיכומטרי ככלי מיון
פסיכומטרי – המה,הלמה והאיך / רן בקנברג
המאמר הבא יענה לכם על ארבע שאלות עיקריות: המה – מה צריך לעשות כדי להצליח בבחינה הפסיכומטרית, הלמה – כי רבים האנשים שלא מבינים שפתרון הבחינה היא אומנות שצריך להיות משופשפים בה, האיך- איך משפרים את היכו
האם הפסיכומטרי טוב ליהודים? / איל פטרן
הבחינה הפסיכומטרית אמורה להוות כלי ניבוי להצלחה בלימודים האקדמיים ובנוסף הבחינה אמורה לעזור לאוניברסיטאות למיין את הסטודנטים ולהחליט מי יתקבל למוסד הלימוד. השאלה היא האם הכלי הזה הוא כלי יעיל והוגן.
הבחינה הפסיכומטרית - הסיפור שלנו שיכול להיות גם שלכם / רן בקנברג
המאמר דן בחוויה שלי של מעבר קורס הפסיכומטרי, בדרך לקבלה לפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.
כמה נקודות משפרים בקורס פסיכומטרי? / פסיכו
כמה נקודות משפרים בקורס פסיכומטרי? הקורסים טוענים לשיפור של 100-150 נקודות, ואילו המרכז הארצי טוען לשיפור שולי בלבד של 0-7 נקודות. מי צודק? כמה באמת אפשר לשפר בקורס?
פסיכומטרי - רגע לפני שקורס ההכנה מתחיל / פסיכו
הנה כמה דברים שתוכלו לעשות, כדי להגיע מוכנים לקורס ההכנה לפסיכומטרי ולשפר את הסיכויים שלכם להצלחה בבחינה.
איך ללמוד לבד לפסיכומטרי? / פסיכו
אם החלטתם ללמוד לבד לפסיכומטרי, הדבר הכי חשוב הוא לדאוג לעצמכם לספרי תרגול. מה ההבדל בין ספרים משומשים לחדשים? איפה אפשר להשיג ספרים? ואיך מתקדמים משם הלאה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים