מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

ברנלים תרגילי מוח

תרגילי מוח-ברנז'ים

/ חיה רבי

בס"ד

שלום לכם,

הפרופיל שלי מעיד ,כי הנני משלבת בתחום עיסוקיי בפרחי באך גם את נושא הברנז'ים.עוד לא נגעתי  בדבר.אז הנה מקצת השיטה.

החל משנות השמונים של המאה הקודמת,תחום הקינסיולוגיה החינוכית-חקר התנועה וקשרי הגומלין שלה ללמידה-כבש אנשים רבים,מכל מיני גילים ותרבויות.

בשיטת BRAIN GYM ,מבסס ד"ר פול דניסון את העיקרון שלמידה טבעית באמצעות תנועה היא המפתח להצלחה ולחיים טובים.

אנשים בני כל הגילים משתמשים בתוכנית הלמידה הידועה כתוכנית BRAIN GYM ,כדי להביא לשיפור מהיר ולעיתים לשיפור דרמטי בתחומי הקריאה,הכתיבה ,השפה והמיומנות בתחום המספרים.רבים משתמשים בעבודה זו כדי לשפר באופן משמעותי את איכות הקשב והריכוז שלהם,את יחסיהם הבינאישיים,התקשורת שלהם,הזיכרון ומיומנויות הארגון,את ביצועיהם האתלטיים ועוד.

אם הספקתם להכיר אותי,הרי אני מאמינה בשיטת החוויה האישית להמחשה,כדי להעביר זאת הלאה.האימון בתהליך המפגש הטיפולי, משפיע  על מצב מנטאלי אחר ולטובה של המודרך/מודרכת, מאשר הגיעו בתחילה לפגישה.או הוסיפו עוד הטבה למצב המנטאלי בתחילה. 

יכולה אני להעיד לכם שבמהלך הלימודים ,כאשר נתבקשנו להתחיל בתהליך איזון,וזה אומר הצבת מטרה שהיא פעילה חיובית וצלולה,על כל עניין שכרגע קשה לנו,גיליתי בהמחשה כמה שתרגילי המוח ובמקרה זה האיזון,עזרו לי בעניין שהטריד את מחשבותיי,הרגשותיי ותחושותיי.

ואשתף אתכם .

מנסיבות ,היה עלי לעבור דירה כמה שיותר מהר.התקופה ,היא החופש הגדול לילדים.קיץ.חם מאוד.כאשר המורה שאלה אותי איזה עניין כרגע חשוב לי וגורמת לי לתחושה כבדה?עניתי :מטריד אותי מעבר דירה.דירה מוארת,עם מרחבים.חדר לקליניקה וגינה (כי אני מאוד אוהבת צמחיה) ובחופשת  הילדים שיקרה.

התחלנו בתהליך, אשר מורכב מתרגילי מוח מותאמים,יעדנו את המטרה למקום בחדר והיה מעניין.בתחילה אחרי התרגילים הראשונים לא יכולתי להגיע למטרה-מקום בחדר ובמקרה שלי יעדתי את דלת הכניסה.ואז שוב חזרה על תרגילי תנועה,כמו שכתבתי משפיעים ומשפרים תהליך חשיבתי,תחושות ורגשות,ואז,לא יאומן,למטרה צעדתי בקלי קלות.

ואכן כך היה.באותו שבוע מצאתי את הבית כמו שבקשתי-עם מרחב,גינה,חדר לקליניקה,ובית מואר,וגם מעבר בחופשת הילדים שטוב מכל מיני סיבות.המעבר היה קל .האריזה והפריקה,ממש לא יאומן היו כהרף עין.ללא קושי.וקושי הוא לכאורה בעצם דמיון של כל אחד.

אין אני מדברת כאן על מחשבות חיוביות אלא ממש בפועל תרגילי תנועות של השיטה.הם דיי פשוטות ופרקטיות ומשפרות ומיעלות מחשבות,תחושות ורגשות ומיומנויות ארגון ,שפה ,כתיבה וקריאה.

ואכן במסגרת מפגשי הטיפול אצלי,אני תמיד מתחילה את המפגש בתרגילי מוח בסיסיים שמשפרים מיד,לטובה, את תחושותיו והרגשותיו של המודרך/מודרכת.כל אחד מהיכן הוא "בא".ולמה הכוונה,? בכל אופן תלוי איך התעוררנו?האם פגשנו את מי ששימח אותנו או לא? יום כרצוננו,כן /לא? וכו'.

אז אני מזמינה אתכם/ן לחוויה,בנוסף ל"מסע" של פרחי באך,לעוד מסע משולב

BRAIN GYM-ברנז'ים

חיה ויקטוריה

מאבחנת ומטפלת בתחום בפרחי באך ובשילוב ברנז'ים.

חיה רבי
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
חיה
גם בבית וגם בסקייפ.הדרכה אישית לחיים.
[email protected]
חשמונאים
0526061876
טיפולים - גוף נפש
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   S   


פרסומות

היפנוזה
הכנסו לאתר ההיפנוזה על מנת ללמוד דברים מרתקים אודות טיפולי היפנוזה
היפנוזה
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - גוף נפש

טכניקת E.F.T / עדנה שלום
שיים ע"י תיפוף עם קצות האצבעות בנקודות דיקור מסוימות בשילוב אמירות מנטליות למצב רגשי שבו רוצים לטפל. השילוב בין התיפוף לאמירת המשפטים מוביל לשינוי חיובי בדפוסי המחשבה והרגש בנושא בו אנו רוצים לטפל.
תרגילי מוח-ברנז'ים / חיה רבי
מהי השיטה
זוהי גבורה אמיתית / חיה רבי
בס"ד זוהי הגבורה האמיתית לקוראים שלום רב. אני פה יושבת מול המחשב,והסמכות הפנימית שלי "דוחפת" אותי לכתוב,מתוך דחףרגשי עז,כן יש לי מה לאמר. הניסיון בחיים תמיד מוסיף לכל מי שרוצה להבין שהכל לטו
שמחת הדברים הקטנים / נחמן אגמון
דברים גדולים משמחים, וזה ברור וטבעי, אך הם קורים רק לעיתים. הדברים הקטנים המשמחים הם הרבה יותר שכיחים ולכן מתקבלים לרוב כמובנים מאליהם. אבל דווקא מהם אפשר לקבל תגבור לשמחה הפנימית שלנו.
את המדיטציה הזאת אי אפשר להפסיק / נחמן אגמון
בוקר, שעון הרדיו מטרטר את מה שהרדיו משמיע בשעה אפס שש שלוש אפס, מהמיטה דרך השירותים וישר למדיטציה כמו שהתרגלתי כמעט מאז ומעולם. כיוון הסלולארי ל- 06:57 ואני בפנים בתוך שמיכת המדיטציה.
התרעננות והתחדשות פנימית עם "מדיטציה מיידית" / נחמן אגמון
ניקוי תת ההכרה באמצעות רגעים של מדיטציה מיידית הוא כלי רב עוצמה המהווה מנוף להתחדשות והתרעננות פנימית ולשנות את צורת ההתמודדות שלנו עם מתחים, טרדות וחרדות.
שימושי ויישומי היפנוזה / טליה לוי טיטיון
היפנוזה הינה טכניקה באמצעותה ניתן להיכנס למצב מודעות "אחר". במצב זה, ניתן להפיק תופעות היפנוטיות שונות, הן פסיכולוגיות והן פיזיולוגיות.לעיתים משתמשים בטכניקת ההיפנוזה בשילוב עם טכניקת דמיון מודרך.
מחלה וריפוי - מתוך הספר "ריפוי בזוהר האור" / מרגלית זהר אילון
גוף האדם תוכנת מטבע בריאתו לרפא את עצמו והוא פועל למטרה זו כל העת, יום ולילה. אם אנו נחתכים מסכין חדה – עובד הגוף לריפוי ואיחוי החתך והוא יחלים מעצמו גם אם לא נטפל בו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים