מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מירוץ הזמן

מירוץ הזמן

/ חיה רבי

היי,

היום ,אני חושבת ואומרת לעצמי "ווהא,איך הזמן חולף לו,בלי לשים לב. אנחנו כבר בחודש שבט.כן,  קרב ובא טו בשבט,ווהא קרב ובא פורים!! פסח!!!! נקיונות בדיקת חמץ וכן הלאה.הרבה פעמים אני אפילו שומעת הבן שלי אומר לי :"אמא  אני לא מבין,היה יום ראשון וכבר יום שישי ועוד שבוע עבר..."

אני פה יושבת וכותבת מילים אלו ,מתוך הסתכלות ,שאני מאמינה שלא רק אני חושבת כך ורואה  את הזמן ,כיצד חולף לו  במהירות שקשה לעכל אותו.

ואז אם נעצור רגע  לאתנחתא,ונחשוב "ווהא,מה עשיתי עד היום? אני שמח/ה? אני מסופק/ת מהחיים? הגעתי ליעודי? החיים  מביאים לי אושר או אני מביא/ה לחיי אושר? שאלות רבות על פי רוב מתרוצצות בראש ולמה ?כי כשנאנחים יש שימת לב לעצמינו ,על סובבינו היקרים לנו,אבל הייתי אומרת נתחיל עם עצמינו.

לא משנה באיזה מצב כל אחד,באם האדם מרגיש –"לא זה לא זה,אני לא שמח ממה שאני היום.אני רוצה לסדר הרבה ענינים בחיי.אני יכול להגיע ליותר ממה שאני היום.החיים למעשה בשבילי מלחמת השרדות.בנק,עבודה ילדים ,משפחה,זוגיות,לימודים....ועוד.אבל למעשה מה איתי? אם אני לא מרגיש/ה שמחה וסיפוק מה שווה הזמן?יום רודף יום ו...?"

אז יש עניינים  ועל פי רוב נמצא עצמינו במרדף הזמן.

אז עצור/י!

אפשר גם אחרת.

כן .קודם כל נבין שלא הכל בידינו.אנחנו לא מנהלים עולם.אבל מה שכן  אם נתחזק באימון שאנחנו כלי להשפעה חיובית גם על עצמינו וגם על מי שיקר לנו וגם למה שיקרה לנו.נבין שהזמן פתאום יכול להיות לנו דיי איטי ולטובתנו.התסכול או חוסר השמחה או חוסר הסיפוק יכול אט אט להעלם ונפיק מעצמינו יותר עוצמה.הרי האדם ,כל אחד ייחודיי בפני עצמו.אין אדם דומה לזולתו.אפילו נראה זאת כמה אפים יש ,צורות עיניים פיות  צורות פנים,אחד מאורך,השני עגול.כל אחד מיוחד.

אבל נכון לא תמיד יש סבלנות להתחיל עם  יעדים.צריך להתפרנס,יש לסיים עניינים שהתחלנו,יש לנו אחריות עוד על...לא חסר.

אבל,אני באה לאמר לכם,אולי זה לא חדש,אבל אני באה להוסיף עוצמה מתוך ניסיון חיי,כשאין ברירה מבינים שזה לא הולך כך.

עובדה וזאת עובדה כל אחד צריך כלים לאמת חיו  המתאימה לו.

ולכן כשאין סבלנות אז יש את-IMPAPIENS מתמציות הבאך.כשאהיה מרגיש/ה ממורמר,לא שמח/ה אז יש את ה-HOLLY אבל צריך גם כוח פיזי נפשי.החיים כן מעיפים אז יש את ה-OLIVE/

מה אני מרגיש/ה מותאם/מותאמת בשבילי התמצית ועם עוד תמציות- פורמולה ,לחזק את עצמי ובכך יותר  להועיל לחיי ,לי למשפחתי ולכל דבר  אחר שאני רוצה.

המסר כאן בדוק .מי יכול להעביר מסר אם הוא בעצמו לא חווה תהליך זה.

זה שווה "לקחת עצמינו בידיים" ולתת לנו שימת לב ענקית כדי להועיל קודם כל לעצמינו ולהבין שזוהי אכן הדרך  לאושר הזמן ללא פסק זמן.

אני כאן לכם

חיה ויקטוריה

מאבחנת ומטפלת  בפרחי באך בשילוב ברנז'ים(תרגילי מוח) 

חיה רבי
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
חיה
גם בבית וגם בסקייפ.הדרכה אישית לחיים.
[email protected]
חשמונאים
0526061876
טיפולים - פרחי באך
תאריך: 6/1/2011
תגיות:   S   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - פרחי באך

מסכות לפורים, מסכות לחיים / שלומי גולן
על פורים, על מסכות של החג, ומסכות של היומיום, ועל תמציות פרחי באך, שיכולות לעזור למצוא את ההבדל, לאלו שמתקשים למצוא את האני הפנימי שלהם, בין שאר המסכות.
לא להיות מושפע ולהיות ממוקד / חיה רבי
כשהאדם לא מושפע מרעיונות ודיעות אחרים שהם לא מתאימות לו ויכול למקד מסלול חיים מתאים לו,שום "נחש" לא יצליח ל"דחוף"אותו...
מירוץ הזמן / חיה רבי
איך לנצל את הזמן לטובתינו
אני ופרחי באך / חיה רבי
הניסיון האישי שלי-תיקון נמאמר המאושר
אני ופרחי באך / חיה רבי
הניסיון שלי ברחי הבאך
מסע" אני האמיתי שלי" / חיה רבי
פרחי באך עם המסע שלי...
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים