מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קורב עיצבו אופנה

להיות מעצב אופנה - קורס עיצוב אופנה

/ ניתוחים פלסטיים
קורס עיצוב אופנה:
יש אנשים שהחלום שלהם זה להיות שם, לידי המסלול בשבוע האופנה בפריז או בלונדון... אז מה עושים בכדי להגשים את החלום? התשובה די פשוטה - הולכים ללמוד עיצוב אופנה! קורס עיצוב אופנה הינו קורס מבוקש ואיכותי המקנה ידע תיאורטי ומעשי בתחום האופנה בארץ ובעולם, ומלמד כיצד להשתמש בכישרון האישי ולתעל אותו למקצוע בשוק האופנה התחרותי.
אופנה היא  אומנות. הבגדים שלנו יחד עם האביזרים, הנעליים ותיק הצד מהווים סוג של אמירה אישית,  דרך לביטוי עצמי יצירתי המעיד על אישיותנו. בשל כך, כמעט כל אחד מקדיש מחשבה לשאלה 'מה  אני הולך ללבוש הבוקר?' ומתאים את הבגד לסדר יומו ולמה שהוא מעוניין להביע. אם גם אתם כאלו, או אולי אפילו יותר – כאלו שמחליפים בגדים שלוש פעמים ביום, שיודעים בדיוק מה הולך עם מה ומוכנים להשקיע הרבה בכדי לבטא אמירה אישית ויש לכם חוש אסתטי, אהבה לאופנה ויכולת העזה- קורס עיצוב אופנה הוא המקום עבורכם!
מה לומדים בקורס עיצוב אופנה?
הנושאים המרכזיים בקורס הינם: טכניקות עבודה, כלים בסיסיים בעיצוב דיגום ותפירה,  טרנדים ומגמות בעולם האופנה, ציור ואיור אופנה, מערכות לבוש,
סטיילינג ועוד.

הלימודים בקורס כוללים למידה של חומר תיאורטי בשילוב תרגול מעשי, כך, שבנוסף ללימודים עיוניים בכיתות הלימוד מתורגלים בקורסים נושאי הלימוד השונים באופן מעשי פרקטי תוך ליווי צמוד של מדריכי הקורס. יש לציין כי מרבית מוסדות הלימוד המציעים קורס עיצוב אופנה  עורכים במהלך הלימודים תצוגות אופנה ומפגשים עם אושיות אופנה מקומיות.
המדריכים בקורס עיצוב אופנה הם מעצבים ישראליים ואנשי מקצוע מנוסים מתחומים שונים בעולם האופנה (תופרים, סטייליסטים, צורפים וכדומה).

איזו תעודה מקבלים בסיום הקורס? בסיום הלימודים בקורס עיצוב אופנה, מקבלים בוגרי הקורס תעודת גמר "בוגר קורס עיצוב אופנה" וכן תיק עבודות אותו יצרו במהלך לימודיהם אשר ייצג את פועלם בבואם לראיונות עבודה.
כיצד בוגרי קורס עיצוב אופנה משתלבים במעגל העבודה?
בוגרי קורסים בעיצוב אופנה יוכלו עם קצת כוח רצון ואמביציה (וכן גם כישרון) להשתלב בתעשיית האופנה המקומית, ואפילו לכבוש את התפוצות. בנוסף, יכולים הבוגרים לקחת קורסים נוספים הקשורים לתחום האופנה, אחרי או במקביל לקורס המרכזי. קורסים נוספים בתחום האופנה
: קורס עיצוב נעליים, קורס עיצוב תיקים ואביזרים או בעיצוב התמחות  שמלות כלה וערב .

מעוניינים לקרוא עוד על קורס עיצוב אופנה? לדעת מהו משך הקורס, תנאי הקבלה ואיזה מוסדות לימוד מציעים את הקורס? כנסו עכשיו לפורטל קורס ותמצאו את כל התשובות.
ניתוחים פלסטיים
אחראית תוכן פורטל קורס, וכן אחראית שיווק האתר.
אחראית תוכן פורטל ניתוחים.
פורטל ניתוחים
פורטל ניתוחים הינו אתר מקיף ומקצועי אשר מספק מידע בשפה ברורה על מגוון הטיפולים הקוסמטיים והניתוחים הפלסטיים הקיימים. הפורטל מאפשר יצירת קשר עם מרפאות מומחים, חינם וללא התחייבות.
חינוך ולימודים - סדנאות
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   עיצוב אופנה    מעצב אופנה    עיצוב בגדים    מעצבים    אופנה    קורס עיצוב אופנה   


פרסומות

עולם הקורסים
מחפש קורס? הכנס לעולם הקורסים ובחר את הקורסים שמענינים אותך על מנת לקבל הצעות ומידע
קורס
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום חינוך ולימודים - סדנאות

הרצאות למנהלים / לילך כהן
הרצון להשתפר בכל מה שאנו עושים ולקדם את עצמנו אל מטרות גבוהות הרבה יותר, הוא זה שיביא אותנו לחפש מקורות מידע חדשים ואיכותיים.
פעילות למנהלים / לילך כהן
דרכי ההתמודדות של מנהלים שונים יכולות לעתים להראות לנו כמה מגוונת יכולה להיות תגובתו של אדם למצבים שונים.
פיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות / לילך כהן
בכל אחד מאתנו מסתתר איזה נפוליאון קטן, תרתי משמע, שיכול לסחוף אחריו חיילים (ובמקרה שלנו עובדים) רבים שיהיו מוכנים ללכת אחריו בכל דרך ולקראת כל מטרה.
סדנאות מנהלים / לילך כהן
מילים כמו חזון, מנהיגות, מיומנויות, יכולת הנעה, יכולת קבלת החלטות קשות, עמידה בתנאי לחץ, ועוד מושגים אחרים, הם אלו המלווים כמעט כל מנהל בכל דרג ובכל ארגון.
סדנא למנהלים / לילך כהן
חייו של המנהל עמוסים סיטואציות שאיתן הוא אמור להתמודד, כשלעתים התשובות שמצפים ממנו אמורות להיות לא רק חכמות ורציניות אלא שהן גם מתבקשות להגיע למנהל שמעליו בצורה המהירה ביותר.
מיומנויות ניהול / לילך כהן
מנהל טוב הוא כזה שדומה למפקד נערץ בצבא או למנהיג שנתיניו יודעים להעריך אותו בשל איכויותיו השונים.
מנהיגות אישית / לילך כהן
מרתק לראות כיצד עובדים פשוט נוהים אחר מנהל מסוים בזכות רמה גבוהה של מנהיגות אישית שאותו מנהל מפגין.
סדנאות לבכירים / לילך כהן
של מנהל בכיר בכל ארגון שהוא מהדהדות בתוככי הארגון ומגיעות כמעט לכל דרג ולכל עובד. מסיבה זו אנו רואים כי לתפקידים בכירים נבחרים אלו המסוגלים להגיע להחלטות קשות ולנהל משברים לא קטנים בצורה מעוררת כבוד.
פיתוח מיומנויות חשיבה / לילך כהן
לא אחת מאוד לא נעים לראות כיצד אדם אינו מגיע להחלטות מקוריות ואינו מקדם מטרות שונות בצורה טובה, וזאת רק מאחר ואינו משקיע זמן או שאינו עושה שימוש ביכולותיו השונות בכדי לחשוב בצורה ברורה ומקורית.
פיתוח מיומנויות ניהול / לילך כהן
ניהול הוא לא משימה פשוטה, ולעתים אנו יכולים לראות כיצד מהלכים פשוטים יחסית נעשים בדרכים לא נכונות על ידי מנהלים שונים ובכך נגרם נזק ברמות שונות לארגון.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים