מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

האני האמיתי

מסע" אני האמיתי שלי"

/ חיה רבי

שמי חיה,אם לילדים,ברוך השם.

 

זכיתי להביא לעולם ילד מיוחד-תסמונד דאון ,שמביא לכלנו אור ושמחה.החיים הינם מסע "תלול" לא הכל "חלק" ובכל אופן אנחנו קמים בבקר ,נושמים רואים,שומעים ,ושלמים בכל איברינו,ואז שוב ממשיכים את המסע,אולי מסע שעוד לא הספקנו להכיר אולי מסע המשך,אז איך ממשיכים? ואז עובר עוד יום ועוד יום וממשיכים.

בחיי ,נתקלתי באנשים שהמשפט הראשון שלהם ,כאשר פצו פיהם לדבר-"כבר אין לי כוח להמשיך...","למה לי זה קורה..."לא רוצה עוד קשיים."מספיק עברתי.........".ומה שקורה בעצם מוסיפים הם לחייהם עוד קשיים ואז יש מחלות או נזקים בלתי הפיכים מבלי שימת לב שאין הדבר תלוי בנו.

כמו שציינתי בתחילה אני זכיתי בילד מיוחד.נתנו לי כוחות על טבעי לשמוח במה שניתן לי וכל דבר שניתן לי בגדר מתנה,ובגלל הכוחות העיליים הללו,בעצם "הגדלתי עצמי" בניתי עוד אישיות אצלי ,שרק הניבה לי טוב .תחילה שמחה . ושמחה מולידה עימה הרבה דברים חיוביים.ואז הכרתי את עצמי -בהכרה מלאה-שרגע יש לך עוד פוטנציאל לעשות עם עצמך עוד דבר מועיל בחיים.וכל אחד אם רוצה משיג ומגיע לעוד" האני שלו האמיתי".

כאשר נכנסתי לעסוק בתחום פרחי באך ,גיליתי לכאורה ,עוד כלי עזר לחיים אשר תורם ל"אני העצמי שלי".החוכמה  להגיע למודעות שלי יחד עם הנסיונות הלא פשוטים ויחד עם פרחי באך.ופה יכולה גם אני להעיד שזה אמת. ולמה א''-כי כן אני מרגישה טוב ואז כל מה שקורה הוא יותר התבוננות-"הא עוד ניסיון,אז יופי נתבונן ,אני במודעות ,נפלא,יש עברתי אותו."אין זה אומר הצלחתי או לא,אלא אני חי/חיה.נבניתי.עוד לבנה נבנית אצלי.

יכולה אני להעיד לכם הקוראים,ומתוך הניסיון שלי האישי,התנקות הפנימית המביאה אותך להכיר את עצמך וביכולות שלך ופריצת חסימות  שהינן התניות החיים של כל אחד בעזרת גם פרחי באך,מביאות כל אחד מאתנו לאושר הפנימי שלו.

להיות אם לילד עם צרכים מיוחדים אין זה קל אבל אין זה מיאש.

"לקחת עצמינו בידיים" ולהתמיד כל אחד בעבודת  "האני עצמי" שלו ויחד עם פרחי באך זה "יש השגתי" ואני השגתי בזכות אני.

אני מאחלת חנוכה שמח ואור פנימי לכל אחד.

חיה

חיה רבי
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
חיה
גם בבית וגם בסקייפ.הדרכה אישית לחיים.
[email protected]
חשמונאים
0526061876
טיפולים - פרחי באך
תאריך: 12/12/2010
תגיות:   S   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - פרחי באך

מסכות לפורים, מסכות לחיים / שלומי גולן
על פורים, על מסכות של החג, ומסכות של היומיום, ועל תמציות פרחי באך, שיכולות לעזור למצוא את ההבדל, לאלו שמתקשים למצוא את האני הפנימי שלהם, בין שאר המסכות.
לא להיות מושפע ולהיות ממוקד / חיה רבי
כשהאדם לא מושפע מרעיונות ודיעות אחרים שהם לא מתאימות לו ויכול למקד מסלול חיים מתאים לו,שום "נחש" לא יצליח ל"דחוף"אותו...
מירוץ הזמן / חיה רבי
איך לנצל את הזמן לטובתינו
אני ופרחי באך / חיה רבי
הניסיון האישי שלי-תיקון נמאמר המאושר
אני ופרחי באך / חיה רבי
הניסיון שלי ברחי הבאך
מסע" אני האמיתי שלי" / חיה רבי
פרחי באך עם המסע שלי...
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים