מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

גבורה

זוהי גבורה אמיתית

/ חיה רבי

זוהי הגבורה האמיתית

לקוראים שלום רב.

אני פה יושבת מול המחשב,והסמכות הפנימית שלי "דוחפת" אותי לכתוב,מתוך דחף רגשי עז,כן יש לי מה לאמר.

הניסיון בחיים תמיד מוסיף לכל מי שרוצה להבין שהכל לטובה.והכל לטובה? כי זה הכלל לבניית האישיות שלנו.ואכן כל אחד ויעודו בעולם הזה.

קל לחיות חיים"זורמים" ללא אתגר.יכול להיות שבמידה מסוימת זה "כייף".אבל אין אדם אשר ללא אתגר בחיים יהיה שמח ו"גיבור" החיים.

מה הכונה?ואני מצטטת מתוך הספר –לקח טוב-פרשת וישלח-בני אדם רגילים  אמנם לכנות בשם גיבור את האדם המכניע תחתיו אחרים.אך חז"ל אמרו(אבות פ"ד) "איזהו גיבור הכובש את יצרו".ואדרבה,צא וראה שאדם יכול לגבור בגבורות גדולות על אחרים ולהמציא המצאות שונות ודרכים כיצד להכניעם.-רק דבר אחד הוא אינו מסוגל-להתגבר על עצמו ולשבור את ליבו ואת מידותיו.זוהי הגבורה האמיתית.

לכאורה ,מקור הרע ,הוא במידת הגאוה ותאות הכבוד וכדו'.אדם המכניע ומעביר על מידותיו רק אז בא הכל על מקומו בשלום בחיו.ורק אז מתבונן ורואה שכל מה שנעשה בחיו הוא לטובה.ולמה נעשה ?לא נדע ,אבל נבין שיש מי ששולט על היקום וכל מה שעלינו לעשות ל"הנות מן הנסיעה".אין זה פשוט.נכון.לא עלינו, יש גם טרגדיות בחיים.נתמרד ?מה יתרום?סך הכל לא נוכל להמשיך חיינו.נתמרמר? מה יתרום?אבל אם נבין כי הגבורה האמיתי היא הכנעה ועבודת מידות כי בעצם אנחנו"הנוסעים" ויש נהג שבדיוק יודע היכן ל"הסיע" אותנו ,נוכל להיות בקטגוריה של "הגיבור האמיתי" של החיים.

אני ,מטפלת ועוסקת  בתחום פרחי באך ובשלוב הטיפול הקוגנטיבי  או בעצם תמיכה רגשית נפשית לאנוש.אבל עוד לפני כן עברתי "נסיעה" לא פשוטה בחיי.ורק כאשר הבנתי שאני לא"הנהג" וכבשתי את יצרי ומידת גאוותי ועוד העבודה רבה.,רק אז ראיתי איך חיי אינם במלחמה ובמריבה וזהו בעצם –שלום –לכל תחום בחיינו.ורק אז ראיתי כי  כך אפשר לעזור ולהקרין אנרגיה תומכת ומגינה לכל מי שפונה לבקשת עזרה.

ד"ר באך מלמד אותנו להסתכל למטופל בגובה עיניו ואפילו ללא שולחן ,המפריד בינו למטופל.ענוה!! ואכן זוהי גבורה אמיתי של כל מטפל.

ואם נשוב לפרשת וישלח,נלמד מיעקב אבינו שעם כל גבורתו ויכולתו לנצח את עשיו במלחמה,בכ"ז נכנע לפני עשיו אחיו.יעקב אבינו,משתחוה לעשיו וקוראו אדוני,והעבד האמיתי הוא עשיו שהוכרח להכנע מפניו.

תודה לקוראים הגיבורים.

חיה-מטפלת אלטרנטיבית

חיה רבי
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
מטפלת אלטרנטיבית,בתחום פרחי באך בליווי טיפול קוגנטיבי וברנז'ים
חיה
גם בבית וגם בסקייפ.הדרכה אישית לחיים.
0526061876
טיפולים - גוף נפש
תאריך: 11/12/2010
תגיות:   S   


פרסומות

היפנוזה
הכנסו לאתר ההיפנוזה על מנת ללמוד דברים מרתקים אודות טיפולי היפנוזה
היפנוזה
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - גוף נפש

טכניקת E.F.T / עדנה שלום
שיים ע"י תיפוף עם קצות האצבעות בנקודות דיקור מסוימות בשילוב אמירות מנטליות למצב רגשי שבו רוצים לטפל. השילוב בין התיפוף לאמירת המשפטים מוביל לשינוי חיובי בדפוסי המחשבה והרגש בנושא בו אנו רוצים לטפל.
תרגילי מוח-ברנז'ים / חיה רבי
מהי השיטה
זוהי גבורה אמיתית / חיה רבי
בס"ד זוהי הגבורה האמיתית לקוראים שלום רב. אני פה יושבת מול המחשב,והסמכות הפנימית שלי "דוחפת" אותי לכתוב,מתוך דחףרגשי עז,כן יש לי מה לאמר. הניסיון בחיים תמיד מוסיף לכל מי שרוצה להבין שהכל לטו
שמחת הדברים הקטנים / נחמן אגמון
דברים גדולים משמחים, וזה ברור וטבעי, אך הם קורים רק לעיתים. הדברים הקטנים המשמחים הם הרבה יותר שכיחים ולכן מתקבלים לרוב כמובנים מאליהם. אבל דווקא מהם אפשר לקבל תגבור לשמחה הפנימית שלנו.
את המדיטציה הזאת אי אפשר להפסיק / נחמן אגמון
בוקר, שעון הרדיו מטרטר את מה שהרדיו משמיע בשעה אפס שש שלוש אפס, מהמיטה דרך השירותים וישר למדיטציה כמו שהתרגלתי כמעט מאז ומעולם. כיוון הסלולארי ל- 06:57 ואני בפנים בתוך שמיכת המדיטציה.
התרעננות והתחדשות פנימית עם "מדיטציה מיידית" / נחמן אגמון
ניקוי תת ההכרה באמצעות רגעים של מדיטציה מיידית הוא כלי רב עוצמה המהווה מנוף להתחדשות והתרעננות פנימית ולשנות את צורת ההתמודדות שלנו עם מתחים, טרדות וחרדות.
שימושי ויישומי היפנוזה / טליה לוי טיטיון
היפנוזה הינה טכניקה באמצעותה ניתן להיכנס למצב מודעות "אחר". במצב זה, ניתן להפיק תופעות היפנוטיות שונות, הן פסיכולוגיות והן פיזיולוגיות.לעיתים משתמשים בטכניקת ההיפנוזה בשילוב עם טכניקת דמיון מודרך.
מחלה וריפוי - מתוך הספר "ריפוי בזוהר האור" / מרגלית זהר אילון
גוף האדם תוכנת מטבע בריאתו לרפא את עצמו והוא פועל למטרה זו כל העת, יום ולילה. אם אנו נחתכים מסכין חדה – עובד הגוף לריפוי ואיחוי החתך והוא יחלים מעצמו גם אם לא נטפל בו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים