מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בחירת טבעת אירוסין

כיצד בוחרים טבעות אירוסין או טבעות נישואין

/ אלעד ריץ

כיצד בוחרים טבעות אירוסין או טבעות נישואין

מדריך הטיפים המלא לבחירה נכונה, משתלמת ומתאימה של טבעות אירוסין וכן טבעות נישואין

למרות שנשים רבות יכחישו, היהלום הינו החבר הטוב ביותר של האישה. טבעות אירוסין הן התכשיט המרכזי בו נוכחותו של היהלום היא הכרחית. מדובר בתופעה מקובלת ומובנת מאליה, וטבעות שאינן משובצות ביהלומים, לרוב לא ייחשבו בתור טבעות אירוסין. בטרם ההצעה הנכספת, של הגבר לאשת חייו (כיום, עדיין נהוג שבחור מציע לבחורה ומקרים הפוכים הם חריגים), ישנו חלק מרכזי והוא בחירה של טבעות אירוסין. קיימים מספר אלמנטים עיקריים בבחירה גורלית זו והם יבואו לידי דיון במאמר זה.

אין אפס כי טבעות אירוסין מושלמות, הן כאלה שתואמות במדויק את הטעם האישי של הכלה, אשר תענוד את הטבעת הזו לשארית חייה. הדבר נכון גם לגבי טבעות נישואין, אם כי טבעות אירוסין נבחרות לרוב על ידי החתן המיועד, ואילו טבעות נישואין נבחרות על פי רוב על ידי הכלה עצמה. אם כך, בבוא יוזמי ההצעה לבחור טבעות אירוסין, עליהם לשים לב לסגנון הייחודי של בת הזוג. יש שיעדיפו סגנון צנוע, יהלום קטן ועדין, ואילו אחרות יעדיפו סגנון בולט וראוותני יותר, הבא לידי ביטוי ביהלום גדול בעל נוכחות, או טבעת רחבה יותר. על פי רוב, הבחורות תדענה להעריך טבעות אירוסין בסגנון קלאסי, עם יהלום מרשים אחד וטבעת דקה מזהב איכותי. טבעות אירוסין מודרניות יותר כוללות שינוי מרענן כלשהו: אבני חן או יהלומים בצדדים, טבעת לא עגולה, שילוב סוגי זהב, שיבוץ מקורי ועוד. בחירה פחות שגרתית היא מספר סמלי של יהלומים קטנים המשובצים ברציפות לכל קוטר הטבעת.

באשר לצבע הזהב, ההמלצה היא להתאים את הצבע לגוון העור: לבהירות יותר, מחמיאות טבעות אירוסין מזהב אדום, ולכהות יותר, מחמיאות טבעות אירוסין מזהב צהוב או לבן. רוחבן של טבעות אירוסין גם הוא חשוב, טבעת רחבה תחמיא לאצבעות ארוכות ודקות, וטבעת דקה ועדינה תחמיא לאצבעות קצרות ועבות. ההתאמה בין טבעות נישואין לבין טבעות אירוסין גם היא חשובה מאד. היא באה לידי ביטוי בסגנון, במאפיינים, בעיצוב, בצבע ובעובי הטבעות, ורלוונטית מאד במידה והכלה בוחרת לענוד את שתי הטבעות על אצבע או על יד אחת.

בחירת היהלום קודמת לבחירת הטבעת. חשוב לשים לב לארבעת המאפיינים הקבועים של היהלום: המשקל, הצבע, הניקיון והחיתוך. מוטב לעמוד על טיבו ואיכותו של היהלום בטרם הרכישה המשמעותית מתבצעת. הטיב והאיכות צריכים להיבדק מבעוד מועד באמצעות שאילת השאלות הנכונות: מה המשקל המדויק בקראט, מה הצבע של היהלום, עד כמה היהלום נקי ונטול פגמים פנימיים וחיצוניים וכמובן מהו טיב החיתוך. מוכר רציני, אמין ומקצועי יפרט ויסביר, וזאת הזדמנות מצוינת להכיר לעומק ולהבין בדיוק מי המוכר (או מעצב התכשיטים) בטרם ביצוע הקניה. טבעות אירוסין כמו גם טבעות נישואין, הן לכל החיים ויש להימנע עד כמה שניתן מלרכוש "חתול בשק". אחרי הכל, מדובר ברכישה רצינית בעלות גבוהה. הקונה צריך להבין מה חשוב לו יותר - הגודל, האיכות, הצבע או הפגמים - ובהתאם לכך "לחתור למטרה" על מנת להבטיח קניה של טבעת יפה ומושלמת, בחנות בטוחה ובמחיר שווה לכל נפש.

ברגע שנבחר היהלום, מומלץ מאד לבקש תעודה גמולוגית ממעבדה חיצונית. תעודה זו מבטיחה כי  היהלום "כשר" לרכישה, ותמורת העלות הנוספת קונים גם שקט נפשי. כמו בכל רכישה, גם בקנייה של טבעות אירוסין וכן טבעות נישואין, חשוב להסדיר מול המוכר, בטרם הרכישה, כי ניתן יהיה להחליף, להצר, להרחיב, לשנות סגנון ובמידת הצורך אף לרענן ולחדש את הטבעת הותיקה. ההמלצה הרווחת היא לבחור באותה כתובת (או מעצב) עבור טבעות אירוסין וכן עבור טבעות נישואין, ולהבטיח בכך מחיר משתלם, סגנון אחיד, שירות ברמה ואחריות כוללת.

אלעד ריץ
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
richkid
סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
תל אביב
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 22/11/2010
תגיות:   טבעות אירוסין    טבעות נישואין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים