מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מנתח פלסטי

כיצד בוחרים מנתח פלסטי?

/ אלעד ריץ

כיצד בוחרים מנתח פלסטי?
בימים באלו, ניתוחים פלסטיים הם הדבר החם. אולם, יש לזכור שאלו ניתוחים כירורגים לא פשוטים ויש להתייחס אליהם בכובד ראש. לכן, בחירה של מנתח פלסטי היא קריטית לתוצאות הניתוח.

במאמר זה נבחן מהם הקריטריונים שלפיהם יש לבחור מנתח פלסטי

על אף העובדה כי ניתוחים פלסטיים הם מגמה חזקה בשוק החברה המערבית, ואולי בעקבות זאת, ישנן פריצות רבות בתחום, ניצול וחוסר ידע, אשר הקהל הרחב אינו מודע לו. לכן, כדאי לבדוק, בטרם אנו מבצעים ניתוחים פלסטיים כלשהם, מיהו האדם שיעצב את גופינו מחדש.

תחילה, צריך לוודא כי מדובר במומחה בכירורגיה פלסטית. מנתח פלסטי המוגדר כמומחה כזה, הוא אדם אשר מחזיק בתעודת מומחה של כירורגיה פלסטית אשר הוענקה לו על ידי משרד הבריאות הישראלי. מנתח פלסטי שטוען שהוא אכן מומחה בכירורגיה פלסטית, ואין בידו תעודה שכזו, או שהוא מחזיק בתעודה מגוף אחר, אין הוא נחשב למומחה בתחום. יש להבין שקבלת תואר של מומחה דורשת בנוסף ללימודי הרפואה, שנת סטאז' במרכז רפואי מוכר, תקופת התמתחות האורכת שבע שנים וכוללת בתוכה חשיפה לניתוחים כירורגים שונים (מומים מולדים, פציעות חמורות, שחזור של איברים ועוד) ולבסוף גם מבחן מעבר על ידי שלוש ועדות שונות. רק בסיום כל אלה, רופא מקבל תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית. כמו כן, חשוב לדעת שלא כל מנתח פלסטי מומחה, עוסק גם בתחום האסתטיקה. ישנם רופאים שבוחרים לא להתעסק בתחום הזה ולהתמקד בעיקר בעבודה בתוך הרפואה הציבורית.

על אף ההליכים המורכבים לקבלת תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית ממשרד הבריאות הישראלי, צריך לדעת שאין באי החזקת תעודה זו דבר האוסר לבצע ניתוחים פלסטיים. כך למשל, רופא עיניים, אורתופד או מרדים, יכולים לבצע ניתוחים פלסטיים. כמו כן, גם מנתח פלסטי יכול להחליט שהוא עוסק גם בניתוחי לב, בניתוחים להפסקת הריון ועוד. לכן, החשיבות בבחירת מנתח פלסטי בעל תעודת מומחה היא עיקרית והרת גורל. זאת משום שרופאים רבים, מפאת מטרות כלכליות גרידא, מחליטים לעסוק דווקא בתחום הכירורגיה הפלסטית-אסתטית (למרות שמידת הידע שלהם בתחום היא לא גבוהה במיוחד).

העצה החשובה ביותר לבחירת מנתח פלסטי, מלבד בחירתו רק במידה ובבעלותו תעודת מומחה, היא לחפש עליו המלצות. יש לבדוק באם מדובר במנתח פלסטי המעניק יחס חם, אישי, ייחודי ומתאים לכל מטופל ומטופל, ואם הוא מקצועי ומיומן בתחום. חשוב שהמלצות אלה יגיעו ממקור אמין כמו בני משפחה וחברים קרובים, ולא באמצעות רשת האינטרנט שטומנת בחובה בד בבד עם הביקורות האובייקטיביות והאמיתיות, גם פרסומות סמויות רבות. כמו כן, במידה ולא תמצאו המלצות ממכרים קרובים, אפשר להתייעץ עם האחיות של חדר הניתוח אשר מכירות את המנתחים הפלסטיים שעובדים עמם.

חשוב מאוד להיפגש עם מנתח פלסטי ולבקש ממנו לראות דוגמאות של ניתוחים קודמים. כמו כן, אין להתייחס ל"אלבום הצלחות" זה כאמת אבסולוטית, ויש לקחת בחשבון כי כל מנתח פלסטי בוחר דווקא את הניתוחים שהצליחו, ולא יציג ניתוחים כושלים. עם זאת, במידה והמנתח כלל לא מציג בפניכם דוגמאות, אפשר להבין שהוא לא נחל הצלחות רבות או שאינו בעל ניסיון רב בתחום. 

לבסוף, מומלץ לבצע סקר על טווח המחירים בשוק, על אף העובדה שקיימים פערים משמעותיים בין מנתח פלסטי אחד לבין מנתח פלסטי אחר. כדאי לוודא שאכן המנתח שנבחר על ידינו נמצא איפשהו בממוצע המחירים ועלות הניתוח בביצועו אינה גבוהה באופן קיצוני. כמו כן, כדאי לוודא שבניתוח עצמו, המנתח עצמו יהיה האדם שבחרתם ולא אחד המתלמדים הפחות מנוסים שלו.

אלעד ריץ
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
בעל סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
richkid
סטודיו לפרסום באינטרנט - בניית אתרים ושיווק באינטרנט
תל אביב
קישור לאתר
בריאות ורפואה - ניתוחים פלסטיים
תאריך: 22/11/2010
תגיות:   ניתוחים פלטסיים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - ניתוחים פלסטיים

מילוי קמטים בפנים / LoadSEO SEO
מילוי קמטים בפנים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, כשלרשות הרופאים עומדים חומרים שונים להשגת המטרה. חומרים אלו מתחלקים לקבועים וזמניים.
ניתוח הגדלת חזה / Nashit נשית
אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר הוא ניתוח הגדלת חזה. הגדלת חזה הפכה בשנים באחרונות לטרנד בקרב נשים בכל העולם והיום היא נתפסת כדרך לגיטימית ובטוחה לשפר את מראה החזה ולהעלות את רמת הביטחון העצמי...
ניתוחים פלסטיים של מפורסמים / ניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים של מפורסמים הם אחד הנושאים שיותר מעניינים את הציבור הרחב. סלבריטאים העוברים תחת אזמל המנתחים משמשים מושא לחיקוי והם אף קובעים את הטרנדים החמים בכל הקשור לאסתטיקה ולטיפולים אסתטיים
הגדלת חזה טבעי / מור Impression
במאמר הגדלת חזה טבעי תוכלו למצוא מידע רב אודות נושא הגדלת חזה טבעי. בנוסף, תוכלו לגשת לאתרי השוואת מחירי הגדלת חזה דרך הקישורים המופיעים בגוף המאמר!
הכל על ניתוחים פלסטיים – והפעם: הגדלת חזה / אלעד ריץ
מהי הגדלת חזה, אילו נתונים צריכים להיות לאישה החפצה בביצוע ניתוח כזה, כיצד בוחרים מנתח פלסטי ואיך נערכים לניתוח? מדריך ההמלצות המלא לקראת ניתוח פלסטי של הגדלת חזה
כיצד בוחרים מנתח פלסטי? / אלעד ריץ
בימים באלו, ניתוחים פלסטיים הם הדבר החם. אולם, יש לזכור שאלו ניתוחים כירורגים לא פשוטים ויש להתייחס אליהם בכובד ראש. לכן, בחירה של מנתח פלסטי היא קריטית לתוצאות הניתוח. במאמר זה נבחן מהם הקריטריונים
טיפול בצלוליט / ניתוחים פלסטיים
טיפול בצלוליט הוא אחת מהטיפולים המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית. אחת הסיבות לעובדה שטיפול זה כה מבוקש היא שכ- 90 אחוז מבנות הארץ סובלות ממנו, ללא קשר לגיל ומשקל.
מתיחת בטן למען האסתטיקה / כפיר שור
תחום האסתטיקה נמצא בתודעה של האדם המודרני בשנים האחרונות, ולאורך השנים הללו התפתחה מאוד תרבות הניתוחים הפלסטיים שמקדמים ומפתחים מאוד את תחום האסתטיקה
הגדלת חזה להגדלת היופי הנשי / כפיר שור
השדיים מסמלים בעיני רבים את הנשיות. החזה ש האישה הוא אחד ממוקדי המשיכה הגדולים ביותר הן בשביל הגברים והן בשביל הנשים, ובתקופה המודרנית שלנו, החזה הנשי מהווה מוקד משיכה גדול מאוד גם כחלק מתרבות הצריכה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים