מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הומאופתיה חייזוק מערכת החיסון

הומאופתיה וחיזוק מערכת החיסון

/ דר שינהר

סמואל האנמן, אביה המייסד של תורת ההומאופתיה, מסביר את הרעיון המרכזי מאחוריה, במשפט "דומה בדומה ירפא". כלומר, חומר אשר יכול לעורר מחלה באדם בריא, יכול לרפא בעיה דומה. ילדים, יכולים לצאת נזכרים מהומאופתיה יותר מכל אדם, היות ומערכת החיסון שלהם עדיין טהורה, וכך הומאופתיה מודרנית, תוכל לתרום רבות בשיפור, חיזוק מערכת החיסון.

אנטיביוטיקה מדכאת את המערכת החיסונית

ד"ר וילסון, במאמרו, מעבר לאנטיביוטיקה, טוען כי אנטיביוטיקה צריכה להיות המוצא האחרון בטיפול בילדים, ולא הטיפול הראשוני, כפי שהיא ניתנת במקרים רבים בימינו. ילדים הסובלים ממחלות ותופעות נפוצות, כגון שקד שלישי, לא צריכים לבקר אצל רופא הילדים כל שבועיים שלושה לקבלת מרשם חדש לאנטיביוטיקה, שרק תפגע במערכת החיסון שלהם.  בעזרת טיפול הומאופתיה ילדים, יוכלו אותם ילדים, לא רק ליהנות מאיכות חיים טובה יותר, אלא לחזק את מערכת החיסון שלהם, במקום להחלישה בטיפול אנטיביוטי.

מחלות יאטרוגניות             

לפי מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם, לגוף יש "זיכרון" ברמה התאית, שזוכר כל תרופה שנלקחה, החותם שמותירה כל תרופה כזאת, יכול לגרום, למה שמכונה בימינו, מחלה יאטרוגנית. סוג של מחלות אלו נגרמות מתופעות לוואי ארוכות טווח שקיימות לתרופות רבות, שלעיתים קרובות נלקחות לא לצורך. מחקרים מראים כי יש קשר בין נטילת אנטיביוטיקה בגיל שנה, לבין הופעת תופעות של אסטמה בגיל שבע.

הומאופתיה מחזקת את המערכת החיסונית של הילד

תכשירים הומאופתיים, בשונה מתרופות קונבנציונליות, כגון אנטיביוטיקה, תוכננו ועוצבו כך, שהן עוזרות לגוף להילחם במחלה או בזיהום ע"י חיזוק מערכת החיסון הטבעית של הגוף. מחקר שנעשה לאחרונה ע"י המכון ההומאופתי של לונדון, מראה כי הומאופתיה יעילה לפחות ב70 אחוז מהמקרים. ויעילותה בולטת אף יותר בטיפול במכלות כרוניות, כגון אסטמה או אקזמה, שהרפואה המודרנית מתקשה להילחם בסימפטומים שלהם באופן יעיל.

הומאופתיה היא ידידותית לילדים

תכשירים הומאופתיים לרוב מדוללים מאוד, וכך לא משאירים טעם לוואי, שבדרך כלל אינו נעים לילדים שרגישים מאוד לטעמים וריחות חזקים. תכשירים הומאופתיים רבים באים בצורת סוכריות מתוקות, מה שמקל על ההורים מאוד את מתן התכשיר לילד, במקום לרדוף אחריו עם כפית מלאה בסירופ.

לסיכום, ישנם תכשירים הומאופתיים רבים, ההומאופתיה המודרנית רוקחת תכשירים מיוחדים לתופעות ובעיות שהרפואה המודרנית לא מצליחה לטפל בהם כראוי, או מעמיסה עודף תרופות מזיקות על הילד.

ד"ר דניאל שינהר – הומאופתיה מודרנית, הומאופתיה ילדים וכירורגית ילדים.

דר שינהר
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
בריאות ורפואה - בריאות ילדים
תאריך: 20/11/2010
תגיות:   חיזוק מערכת החיסון    הומאופתיה ילדים    הומאופתיה    שקד שלישי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - בריאות ילדים

עידוד פעילות גופנית בקרב ילדים / ofer rashkes
המאמר מפרט חשיבות ודרכים לעידוד פעילות גופנית בקרב ילדים
ילדים זקוקים לפעילות גופנית / ofer rashkes
המאמר מפרט מדוע ילדים זקוקים לפעילות גופנית
חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים
תזונת תינוקות – משרד הבריאות / LoadSEO SEO
במאמר נלמד כדאי ומה לא בכל הנוגע לנושא תזונת תינוקות. משרד הבריאות הוציא המלצות ברורות בנושא וניתן לעשות בהן שימוש טוב ויעיל למען הילדים הקטנים שלנו.
תזונת תינוקות בגיל שנה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בגיל שנה צריכה להיות מותאמת לצורת התפתחות התינוק ויכולותיו של התינוק. תזונת תינוקות בגיל שנה דוגלת בפיתוח מיומנויות חיוניות ועתידיות לתינוק.
תזונת תינוקות בשנה הראשונה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בשנה הראשונה נושפעת בעיקר מריגישותו של התינוק ועמידות מערכת העיכול שלו למזונות מסויימים. תזונת תינוקות בשנה הראשונה
MAYASURF קייטנת גלישת גלים לילדים כפעילות גופנית / מאיה דאובר
קייטנת גלישת גלים של MAYASURF הנה אופציה מצוינת לפעילות גופנית לילדיכם בקיץ אשר יכולה להפוך לתחביב ספורטיבי לכל החיים זהו ספורט שעובד על כול שרירי הגוף וסיבולת לב ריאה ומומלץ להתחילו בגיל צעיר
פעילות גופנית שומרת על בריאות ילדינו / ofer rashkes
היות בריאים ומאושרים יותר. מאמר זה ימנה מספר יתרונות (גם כאלו שרובנו לא מכירים...) שמקנה הפעילות הגופנית בכלל, ולילדינו בפרט, וכך יסביר מדוע זה הכרחי שנעודד אותם להיות כמה שיותר פעילים מבחינה גופנית.
השמנת ילדים, סיבות ודרכי ההתמודדות עימה / ofer rashkes
מחשבה, דאגה, והתערבות. השמנה ילדים עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, ואף שהטיפול בה איננו פשוט, ישנה חשיבות מכרעת לעשות זאת בגיל צעיר ככל האפשר. מאמר זה יעסוק בגורמים להשמנת ילדים ובדרכי הטיפול בה.
מדוע חשוב לעודד ילדים לשחק בחוץ? / ofer rashkes
ותו של הילד. ילדים לומדים לשחק ביחד וכך מצליחים לפתח מיומנויות שונות. בעידן הטכנולוגי של היום חשוב יותר מתמיד לעודד את הילדים לשחק בחוץ, לא רק למען ההתפתחות חברתית או הפיזית שלהם, אלא גם עבור בריאותם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים