מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הדם הטבורי

מיקי שחם על: חלקם של סבתא וסבא בשימור דם טבורי

/ מיקי שחם

מיקי שחם על: חלקם של סבתא וסבא בשימור דם טבורי

בחודשים האחרונים, נשמע הרעיון המהפכני להכניס את שימור הדם הטבורי בבנק פרטי לרשימת המתנות לתינוק העומד להיוולד. הרעיון נפלא ואם יצא לפועל – עוד יותר, אבל אחרי שכמה מחברי וחברותי ואני בדקנו את העניין, יש כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם, בעיקר כשמדובר בהורים (לא משנה של איזה צד אם יש שניים):

המודעות לשימור דם טבורי עדיין לא מוכרת לאנשים רבים. לנחות על סבתא וסבא בבקשה למתנה לא מוכרת אינה בדיוק הוגנת, כי הם מרגישים ככספומט. שבו איתם, הסבירו, תנו להם לקרוא וגם להחליט אם האפשרות לשלם עבור מתנה כזו, מספקת את הצורך הרגשי שיש בנתינת מתנה. כל מתנה אם הם לא מתחברים עם הנושא - הניחו לכך. שיעזרו במתנות אחרות ויחסכו לכם את שאתם תשלמו על השימור.

אנשים מבוגרים מחזיקים את עניין הבריאות ו"העיקר הבריאות" במקום מרכזי יותר באג'נדה המיידית מאשר צעירים. יש סבתות/סבים שברגע שהם מבינים במה מדובר, נדלקים. אבל אם אחד מההורים הצעירים לא לגמרי בטוח הוא או היא עלולים להרגיש ש"ההורים לוחצים" וזה לא הוגן לשני הצדדים. לכן, תחילה היו אתם בטוחים בהחלטה לפני שתציגו אותה בפניהם.

אם סבתא וסבא משלמים על השימור או משתתפים בו, הכינו עבורם תעודה. שימור דם טבורי הוא מעשה שתוצאותיו אינן נראות ומתנה שרואים חשובה להרבה אנשים. הכינו תעודה מטעם התינוק/ת, מטעמכם ההורים או כל רעיון יצירתי אחר. זה נחמד ונותן הרגשה טובה. מה גם שהם יכולים להראות לאחרים וגם זה חשוב.

טיפ קטן שממש עוזר? אם נראה לכם שהם בראש הנכון – תנו להם לעשות את הבירור באיזו חברה לשמר. יש להם יותר זמן וראש פנוי והם ירגישו שותפים במידה רבה יותר.

מיקי שחם – מומחה לתאי גזע, דם טבורי ובנקאות דם טבורי, מבעלי בנק החיים וסיטוג'ן, ימשיך לעדכן את הגולשים בנושא תאי הגזע והדם הטבורי – בכלל, ורפואת חידוש איברים | רפואה התחדשותית | רפואה מחדשת | רפואה רגנרטיבית | Regenerative Medicine | Gene Therapy, העושה שימוש בתאי גזע שמקורם בדם טבורי ומקורותיהם האחרים - בפרט.

מיקי שחם
מיקי שחם - יזם. דוקטורט במנהל עסקים, מומחה לתאי הגזע ודם טבורי.הבעלים (העיקרי) של "בנק החיים" ושל "סיטוג'ן" (עם מר יהודה זיסאפל ורד-ביומד.
מיקי שחם - יזם. דוקטורט במנהל עסקים, מומחה לתאי הגזע ודם טבורי. בעלי "בנק החיים" ושל "סיטוג'ן" (עם מר יהודה זיסאפל ורד-ביומד).
בנק החיים, סיטוג'ן
תל אביב
03-7522030
בריאות ורפואה - כללי
תאריך: 17/11/2010
תגיות:   דם טבורי    תאי גזע    בנק דם טבורי    מיקי שחם    השתלת תאי גזע    רפואת חידוש איברים    רפואה התחדשותית    רפואה רגנרטיבית    בנק החיים    סיטוג'ן    ביוקורד   


פרסומות

רחוב ההריון
רחוב ההריון מרכז עבורך את האתרים הטובים בתחום הריון ולידה
שימור דם טבורי
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - כללי

מיטת שיזוף בעמידה / LoadSEO SEO
מיטת שיזוף בעמידה הינה שיטת השיזוף המתקדמת ביותר שיש. מדובר במיטת שיזוף עוצמתית המפותחת בטכנולוגיות המקדמות ביותר ומאפשרת שיזוף מהיר במיוחד.
טיפול בגלי הלם: טיפול פשוט עם תוצאות / אביב יועצים
המילים "טיפול בגלי הלם" נשמעות מסובכות למדי, נכון? ובכן, אין לכם מה לדאוג. זה שם גדול ומהודר, וטכנולוגיה מרמה גבוה ומתקדמת, אבל בשבילכם זהו הליך פשוט מאוד.
טיפול בגלי הלם: פרטים על התהליך ומה שהוא כולל / אביב יועצים
הטכנולוגייה של גלי הלם הופכת להיות יותר ויותר פופולרית בארץ ובעולם. אך כיצד בעצם גורמים גלי הלם לריפוי של אזורים פגועים?
נחירות בשינה / LoadSEO SEO
מצב של נחירות בשינה יכול לקרות בשל גורמים שונים. אחד הגורמים המרכזיים הוא עודף משקל. איך זה משפיע? רקמות שומן הולכות ומצטברות לא רק באזורים הגלויים לעין, אלא גם ברקמות הרכות אשר מקיפות את צינור האוויר
הפסקת נשימה בשינה / LoadSEO SEO
הפסקת הנשימה או הפסקת נשימה בשינה היא תופעה נפוצה אשר המודעות אליה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. תופעה זו שכיחה והיא פוגעת בכ- 4leep Apnea מונעת מחמצן לעבור אל המוח בכמות מספקת.
ניתוחים קטנים / hayde hayde
ניתוחים קטנים, היסטוריה, ועוד. כמו כן, כיום לפני כל ניתוח ודאו שהמנתח הוא מומחה בתחום.
רגע מאושר בחיי ! / בני מרגליות
נוכחות לשם שינוי !
מי כסף קולואידים / לירן EZ100
מי כסף קולואידים - מעוניינים לקרוא מידע נוסף על מקור מי הכסף? כנסו עכשיו
אלרגיות בעונות מעבר-נזלת וליחות / עדנה שלום
ות, הן מבצעות תפקידי חרום כגון עזרה לאיברים אחרים מנקי דם כגון- עור, כליות, ריאות וכבד לנקות את הדם בגוף וכך בעצם הן מתחילות לפלוט כמויות של פסולת חומצית. מצב נזלתי הינו למעשה ליקוי של המערכת כולה.
טיפול בגלי הלם: כתף חמה / אביב יועצים
דלקת גידים קאלסיפית הינה בעיה רפואית אשר מאופיינת בהצטברות של סידן גבישי על גידים בגוף. זהו הזמן להתחיל ולחשוב על טיפול בגלי הלם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים