מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מקום להצעת נישואין

כיצד בוחרים מקום להצעת נישואין ?

/ yael loosh

 

 

כיצד בוחרים מקום להצעת נישואין ?

 

אם הגעת לכאן, אז אתה וודאי נמצא בשלב מאוד חשוב בחייך. ההחלטה להציע נישואין לבחירת ליבך, פעמים רבות מלווה בחששות ומעט מתח, מאחר וגם במקרים בהן יש לנו עם בת הזוג סיפור אהבה מהאגדות, תמיד קיים ספק קטן בליבנו. ראשית כל, אל חשש, בקרוב מאוד תשמע את ה"כן" הנחשק ותתחיל בהקמת בית לתפארת. להלן מספר טיפים לבחירת מקום להצעת נישואין.

מקומות שכיחים

מקום להצעת נישואין נוטה לרוב להיות מסעדה (במהלך ארוחת ערב רומנטית), טיול זוגי לחו"ל או נופש רומנטי בארץ. אלו אגב, מהווים מקומות מוצלחים מאוד להצעת נישואין. אחד הדברים החושבים ביותר בהצעת הנישואין עצמה, הוא ללא ספק התזמון. בעוד והצורה בה אתה מציע נישואין או מקום להצעת נישואין משתנים באופן דרסטי מאדם לאדם, התזמון והאווירה ברגע הספציפי נוטים להיות דומים.

מהו הרגע המתאים ?

יצירת אווירה רומנטית ושלווה, על אף שלא נחשבת להכרח, מוספיה המון קסם לרגע. לעיתים לנו הגברים נראית הצעת הנישואין  )OVER RATEDמגזימים בערכה) , חשוב שנזכור כי זה אחד מהרגעים החשובים ביותר בעבור בנות הזוג שלצידנו ולשמן בלבד אנו עורכים את האירוע.

פעילויות מיוחדות

בשנים האחרונות נעשה זה נהוג לבחור מקום להצעת נישואין תוך כדי אטרקציות לאוהבים. אטרקציות לאוהבים כוללות שייט רומנטי, טיסות בשמי הארץ, פינוקי ספא זוגיים וכל פעילות אחרת שנערכת בפורום אינטימי עם בת הזוג בלבד, תחת אווירה מיוחדת. על מנת להעצים את גורם ההפתעה, מומלץ לרכוש אטרקציות לאוהבים לרגל יום השנה, ימי הולדת או אירועים מיוחדים אחרים ולהציע נישואין ברגע בו בנות הזוג כלל לא מצפות לזה. רכישת אטרקציות לאהבים, ללא כל סיבה נראית לעין, עלולה לעורר את חשדה של בת הזוג ולהרוס מעט את ההפתעה.     

 

yael loosh
yaeloosh
yaeloosh
בית ומשפחה - נישואין וזוגיות
תאריך: 14/11/2010
תגיות:   אטרקציות לאוהבים    מקום להצעת נישואין   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - נישואין וזוגיות

תכנון הצעת נישואין / לי באומן
אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. הנה כמה עצות עבורך.
תכשיטי יהלומים / LoadSEO SEO
אחד הדברים החשובים בבחירת התכשיטן הוא הניסיון הרב של ביצירה של תכשיטי יהלומים. כיום אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על תכשיטנים ורמת ההתמחות המקצועית שלהם.
מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום, / יעקב פוגל
מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות. סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.
זרים מתוקים לכלה / LoadSEO SEO
יש חברות שמבינים שלכל כלה יש רצון אישי משלה והיא רוצה להיות הכי מיוחדת. זרים מתוקים לכלה הם כמו זרי כלה רגילים, רק עם טוויסט קטן ומתוק.
בחירת זר כלה / לירון בן נעים
זר כלה חייב להיות מרשים מצד אחד וצנוע מהצד השני. ססגוני ומרהיב מאידך אך אלגנטי ויוקרתי מאידך
מתנות לבני זוג / yael loosh
בחירת מתנה לחבר פעמים רבות דורשת מחשבה רבה. אנו רוצות להעניק לאהובים עלינו את המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר שיסבו להן הנאה רבה ויראו את מלוא אהבתנו והערכתינו כלפיהם
בניין הזוגיות / עוזי פלג
המפעילים לחץ ועלולים להביא לקריסתו,זיהוי הכוחות והלחצים ,איתור ותיקון סדקים בזמן,חיזוק מתמיד של הקירות, שימור ההבנות ההדדיות שהיוו בסיס להקמת הבית,חיזוק האמון ההדדי והאמונה, ישמרו את הבית לאורך זמן.
הזוגיות המקודשת / טלי זהר
א זוגיות שבה שני בני הזוג גדלים וצומחים כל הזמן יחד ולחוד. מקום שבו אנו מאפשרים לצד השני את החופש שלו מתוך כבוד הדדי למי שהוא ולמרחב שלו. כל אחד יכול להגיע אליה ולחוות אותה... זוהי זוגיות מקודשת.
IMPATIENS / חיה רבי
סבלנות וסובלנות-כיצד משתלבים עם תמצית באך-IMPATIENS
שייט רומנטי – הדייט האולטימטיבי / רוני מיכאל
הפלגה רומנטית היא הפינוק המושלם: השמים הנפרשים מלוא האופק, המים הכחולים, הרוח הקרירה, האוויר והשקט. רעננו את הזוגיות שלכם עם שייט רומנטי – לכמה שעות או לכמה ימים – ותראו איך האהבה ניצתת מחדש
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים