מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תיקון ברית מילה

תיקון ברית מילה וברית מילה רפואית

/ דר שינהר

ברית מילה היא מסורת שנעשית כבר אלפי שנים בקרב בני העם היהודי, אך לא רק, גם עמים אחרים מארצות אחרות סיגלו לעצמם את ברית המילה מסיבות רבות ומגוונות. רבים טוענים כי ברית מילה מורידה את הסיכון לחלות במחלות המעוברות במגע מיני, כדוגמא איידס. לראייה, אירגון הבריאות העולמי, החל במצבע מקיף במדינות אפריקה השונות, של מהילת גברים על מנת להוריד ולבלום את התפשטות מחלת האיידס בקרב אוכלוסיית מדינות אלו.

בניגוד לדעה שתהליך של ביצוע ברית מילה זהו תהליך פשוט ללא סיבוכים, היות ומבצעים אותו כבר אלפי שנים, ברית מילה זהו תהליך כירורגי לכל דבר, אותו יש לעשות בתנאים סטריליים, ובעדיפות לכלים וחומרים המתאימים לזה. ברית מילה שנעשית ע"י רב ללא הכשרה כירורגית, יכולה לעבור ללא תקלות וסיבוכים, אך בכל זאת נגרם לתינוק הנימול סבל עצום, רבים לא מתחשבים בסבל שנגרם לתינוק וחבל. בעיה זאת גדולה יותר כאשר יש סיבוך, כמו דמם, או ביצוע לא נכון ולא אסתטי של הברית.  ולכן, בשנים האחרונות, עולה בצורה מתמדת מספרם של ההורים שבוחרים לעשות לבנם התינוק, ברית מילה רפואית. היתרונות של ברית כזאת ברורים, הרופא הכירורג שמבצע את הברית, מנוסה בתהליכים כירורגים רבים, יודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, אם יש חס וחלילה סיבוך כלשהו, הרופא ידע לטפל מידית בתינוק. וכמובן, הרופא יכול לאלחש את איזור איבר המין של התינוק, כך שהתהליך יהיה לא כואב וטראומתי עבורו. מוהל רופא יבצע את התהליך בצורה טובה ויתר מרב חסר השכלה רפואית, ויוכל עדיין להקפיד על כל החוקים ההלכתיים.

במקרים רבים, כשר הברית נעשית ע"י רב, התוצאה האסתטית לא משביעה רצון, יכולים להישאר חלקי עור, החתך יכול להיות לא ישר וכו'. לילד שיגדל עם תוצאה כזאת, מצפים חיים עם בעיות, חששות וחרדות. הילד נער יתבייש באיבר מינו היות והוא אינו יפה ולא אסתטי. על מנת לפתור בעיה זאת, רופא מוהל, כמו ד"ר שינהר, יכול לבצע תיקון ברית מילה, כך שהתוצאה תהייה יפה ואסתטית, ותבטיח לנער המתבגר בעתיד, חיים שלבים יותר, ודאגה אחת פחות. וכפי שאנו כולנו יודעים, דאגות באזור זה של הגוף יכולות לגרום לבעיות בתפקוד המיני וכו'. משהו שרצוי להימנע ממנו.

לד"ר שינהר ניסיון רב של עשרות שנים בביצוע תיקוני ברית מילה, וכמובן בביצוע ברית מילה רפואית.

דר שינהר
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
דר דניאל שינהר - ברית מילה רפואית, מוהל מומחה.
בריאות ורפואה - בריאות ילדים
תאריך: 12/11/2010
תגיות:   ברית מילה    ברית מילה רפואית    תיקון ברית מילה    מוהל רופא   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - בריאות ילדים

עידוד פעילות גופנית בקרב ילדים / ofer rashkes
המאמר מפרט חשיבות ודרכים לעידוד פעילות גופנית בקרב ילדים
ילדים זקוקים לפעילות גופנית / ofer rashkes
המאמר מפרט מדוע ילדים זקוקים לפעילות גופנית
חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים
תזונת תינוקות – משרד הבריאות / LoadSEO SEO
במאמר נלמד כדאי ומה לא בכל הנוגע לנושא תזונת תינוקות. משרד הבריאות הוציא המלצות ברורות בנושא וניתן לעשות בהן שימוש טוב ויעיל למען הילדים הקטנים שלנו.
תזונת תינוקות בגיל שנה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בגיל שנה צריכה להיות מותאמת לצורת התפתחות התינוק ויכולותיו של התינוק. תזונת תינוקות בגיל שנה דוגלת בפיתוח מיומנויות חיוניות ועתידיות לתינוק.
תזונת תינוקות בשנה הראשונה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בשנה הראשונה נושפעת בעיקר מריגישותו של התינוק ועמידות מערכת העיכול שלו למזונות מסויימים. תזונת תינוקות בשנה הראשונה
MAYASURF קייטנת גלישת גלים לילדים כפעילות גופנית / מאיה דאובר
קייטנת גלישת גלים של MAYASURF הנה אופציה מצוינת לפעילות גופנית לילדיכם בקיץ אשר יכולה להפוך לתחביב ספורטיבי לכל החיים זהו ספורט שעובד על כול שרירי הגוף וסיבולת לב ריאה ומומלץ להתחילו בגיל צעיר
פעילות גופנית שומרת על בריאות ילדינו / ofer rashkes
היות בריאים ומאושרים יותר. מאמר זה ימנה מספר יתרונות (גם כאלו שרובנו לא מכירים...) שמקנה הפעילות הגופנית בכלל, ולילדינו בפרט, וכך יסביר מדוע זה הכרחי שנעודד אותם להיות כמה שיותר פעילים מבחינה גופנית.
השמנת ילדים, סיבות ודרכי ההתמודדות עימה / ofer rashkes
מחשבה, דאגה, והתערבות. השמנה ילדים עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, ואף שהטיפול בה איננו פשוט, ישנה חשיבות מכרעת לעשות זאת בגיל צעיר ככל האפשר. מאמר זה יעסוק בגורמים להשמנת ילדים ובדרכי הטיפול בה.
מדוע חשוב לעודד ילדים לשחק בחוץ? / ofer rashkes
ותו של הילד. ילדים לומדים לשחק ביחד וכך מצליחים לפתח מיומנויות שונות. בעידן הטכנולוגי של היום חשוב יותר מתמיד לעודד את הילדים לשחק בחוץ, לא רק למען ההתפתחות חברתית או הפיזית שלהם, אלא גם עבור בריאותם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים