מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הזמנות לחתונה טיפים

מידע חשוב על הזמנות לחתונה

/ נטע לופו

מידע חשוב על הזמנות לחתונה

ההזמנות לחתונה הן למעשה ההכרזה על יום חתונתכם. כמו כן, המוזמנים שלכם יכולים להתרשם מההזמנות לחתונה ולהסיק מכך על אופי החתונה עצמה. ישנם כמה דברים חשובים שכדאי לתת עליהם את הדעת לפני שבוחרים את ההזמנות לחתונה ואת הסטודיו שיעצב אותן.

1.      מעטפות וגודל ההזמנות – ברוב המקרים אולמות האירועים מספקים את המעטפות עבור ההזמנות לחתונה. דבר חשוב שכדאי לבדוק עם האולם הוא מה גודל המעטפות שתקבלו. זאת על מנת שתוכלו להזמין הזמנות לחתונה בגודל שיתאים למעטפות אלו. הגדלים הנפוצים למעטפות שמקבלים מהאולם עבור הזמנות לחתונה הם 13X19 ס"מ או 11X23 ס"מ. בהתאמה לכך הגדלים הנפוצים של הזמנות לחתונה הם 12X17 ס"מ או 10X20 ס"מ.

2.      כמות ההזמנות לחתונה – מחיר כמות קטנה של הזמנות לחתונה נמוך ממחיר כמות גדולה של הזמנות לחתונה. כדאי לדעת שהמחיר ליחידה נמוך יותר ככל שכמות ההזמנות לחתונה שתזמינו גדולה יותר. לכן מומלץ להזמין כמות קצת יותר גדולה של הזמנות ממה שנראה לכם שצריך. עדיף שישארו לכם כמה הזמנות מיותרות מאשר שתגלו אחר כך שחסרות הזמנות ותאלצו לשלם יותר.

3.      מעצב הזמנות לחתונה – ניתן לחלק את המקומות שעוסקים בהזמנות לחתונה לשניים: בתי-דפוס וסטודיו לעיצוב גרפי. ההתמחות של בתי דפוס היא בהדפסה ולא בעיצוב, לכן רוב הסיכויים שההזמנות שתעשו שם לא תראינה מרשימות מבחינה עיצובית. מומלץ לבחור בסטודיו מקצועי לעיצוב גרפי. זה יבטיח שההזמנות לחתונה שלכם תראינה איכותיות ומרשימות. מעצב גרפי מקצועי יודע לעבוד נכון מול בית הדפוס שאותו הוא בדק בקפידה מראש. המעצב הגרפי דואג שההזמנות לחתונה תהיינה ברמה גבוהה בהדפסה מכל הבחינות.

4.      תקציב להזמנות לחתונה – ניתן למצוא היום הזמנות לחתונה שמתאימות לכל כיס. טווח המחירים של הזמנות לחתונה הוא גדול מכיוון שיש מספר גורמים שמשפיעים עליו. בממוצע טווח המחירים של הזמנות לחתונה יכול לנוע בין 2 ש"ח להזמנה לבין 10 ש"ח להזמנה. כל זוג בוחר את הסכום שהוא מוכן להשקיע בהזמנות לחתונה שלו. אפשר למצוא הזמנות לחתונה ברמה גבוהה גם בלי להוציא סכום גדול ובלי להתפשר.

5.      בחירת ההזמנה לחתונה – כדאי להסתכל על דוגמאות להזמנות לחתונה באינטרנט עד שתמצאו את ההזמנה שמתאימה לכם. חשוב שההזמנה לחתונה שתבחרו תמצא חן בעיניכם, תראה אסתטית לטעמכם וגם תרשים את המוזמנים שלכם. אם חיפשתם ולא מצאתם הזמנה לחתונה שמתאימה לכם אתם יכולים להזמין הזמנה לחתונה בעיצוב אישי. כך תוכלו ליצור יחד עם המעצב הגרפי הזמנה לחתונה בדיוק כפי שאתם רוצים.

6.      קבלת דוגמא להזמנה לחתונה – אם מצאתם הזמנה לחתונה שמתאימה לכם והסטודיו לעיצוב שמספק אותה נראה לכם מקצועי ואמין, בקשו שישלחו אליכם דוגמא מודפסת להזמנה שבחרתם. כך תוכלו לראות את ההזמנה לחתונה כפי שהיא נראית באמת.

7.      נוסח ההזמנה לחתונה – ניתן למצוא באינטרנט נוסחים שונים להזמנות לחתונה. בדרך כלל אפשר לראות נוסחים להזמנות לחתונה באתר של הסטודיו לעיצוב שמעצב עבורכם את ההזמנות לחתונה. הכי חשוב שתבחרו להזמנה לחתונה שלכם נוסח שמתאים לכם וציטוט שאתם אוהבים.

8.      הגהה – חשוב מאוד לוודא שהסטודיו לעיצוב שעושה עבורכם את ההזמנות לחתונה ישלח עליכם דרך המייל את ההזמנה לפני שהוא שולח את ההזמנות לדפוס. כך תוכלו לוודא שאין טעויות והכל לטעמכם.

9.      הדפסת הזמנות לחתונה – ישנם זוגות שבוחרים להדפיס את ההזמנות לחתונה על ניירות מיוחדים בעלי טקסטורות שונות. אין צורך להשקיע בניירות כאלה אם עיצוב ההזמנה לחתונה שבחרתם הוא ברמה גבוהה. נייר כרומו מבריק 300 גרם מתאים להדפסת הזמנות לחתונה ויתרום להזמנות להראות איכותיות ומרשימות.

10. שליחת ההזמנות לחתונה – מומלץ לשלוח את ההזמנות לחתונה שלושה שבועות לפני מועד החתונה. אם אתם מזמינים גם אורחים מחו"ל עדיף לשלוח להם מוקדם יותר.

השקיעו זמן ומחשבה בבחירת ההזמנות לחתונה ובבחירת המקום שיעצב לכם אותן. כך תוכלו להשיג הזמנות לחתונה שירשימו את המוזמנים שלכם.

 

מזל טוב!

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

הזמנות לחתונה שעיצבתי

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

 

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 1/11/2010
תגיות:   הזמנות לחתונה    הזמנה לחתונה    עיצוב הזמנה    מתחתנים    חתונות    עיצוב גרפי    דפוס    הדפסה    סטודיו לעיצוב   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים