מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום אתר מדריך פתוח

קידום אתר באמצעות הוספתו אל המדריך הפתוח

/ אלי מזרחי

דרך נוספת לתרום לקמפיין קידום אתרים היא הוספת האתר אל המדריך הפתוח (dmoz). זה אוסף אתרים מכיל אלפי אתרים בנושאים שונים ומתנהג כמו ספריה ענקית. אתרי ספריית עוברים סינון קפדני על ידי צוות של עורכי האתר כל כלול Open Directory. על מנת לייעל את תהליך השיווק באינטרנט רצוי מאוד כי האתר שלך יופיע במדריך, שכן מספר רב יותר של מבקרים יחשפו לחזור הפרסום המקוון ההשקעה יהיה גבוה במיוחד. ישנם חוקים ספציפיים על איך הגשת, סוג של אתרים, שניתן לשלוח. ריכזנו כאן סקירה קצרה על המדריך הפתוח, וכיצד הוא יכול להועיל הפרסום באינטרנט מסע הפרסום שאתה מפעיל.

 

חשוב לזכור כי אתרים בעלי תוכן לא חוקי לא Open Directory. בנוסף, המדריך לא יכלול אתרי מראה, או כתובות המפנות לאתרים אחרים. כתובת תוגש בצורה מסודרת, ופעם אחת בלבד, ולתת לצוות המומחים לעבור על האתר ולהחליט אם הוא מתאים. המדריך מכיל קטגוריות שונות, ולמצוא את הקטגוריה הרלוונטיות ביותר עבור האתר שלך. מבנה יעיל ביותר Open Directory SEO כי האתר שנחשף לקהל הרלוונטי ביותר. שיווק באינטרנט מבוסס על ההגעה אל רוב המשתמשים ירצו באתר, המדריך הפתוח מסייע בהשגת מטרה זו. אחרי האתר התקבלה, אתה יכול לערוך את הדרך נראה, ואתה מחזיק כלי נוסף על מנת למקסם את האתר וייעול קמפיין הפרסום באינטרנט.

 

המדריך המקושר מאות אתרים אחרים, וברגע שהאתר שלך מופיע במאגרי המידע המעודכן גם באתרים אחרים. כי ניתן להשיג עם חשיפה מינימלית כדי למקסם את ההשקעה. גוגל SEO הוא היעיל ביותר, אך יש צורך נהלים משלימים של אתרי השיווק, כגון הוספת האתר אל ספריות האינטרנט ובמקומות אחרים כדי להגיע למשתמשים למצוא מידע. עם זאת, לזכור כי המדריך אינו מיועד לפרסום באתרים, וכן צריך לשקול היטב מה חלקו של האתר מוגש המדריך. לפעמים אתה צריך ליצור מידע אתר אינפורמטיבי שהוגשו המדריך, אשר כבר תוכן שיווקי יצביעו לאתר שאתה רוצה לקדם.

אלי מזרחי
אלי מזרחי -שיווק וקידום אתרים בגוגל, ניהול קמפיינים פרסומיים בגוגל ADWORDS, בניית אתרים לעסקים ופרטיים.
אלי מזרחי -שיווק וקידום אתרים בגוגל, ניהול קמפיינים פרסומיים בגוגל ADWORDS, בניית אתרים לעסקים ופרטיים.
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 12/10/2010
תגיות:   קידום אתרים    חברת שיווק אתרים    חברת קידום אתרים    אופטימיזציה    שיווק    מנועי חיפוש    קידום בגוגל    seo   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים