מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

הגדלת גושלים באתר

10 דרכים להגדלת גולשים לאתר

/ מושיקו ברכה
10 טיפים להגדלת כמות הגולשים באתרכם:
1. אופטימיזציה של האתר בכדי לעבוד בעתיד על קידום בגוגל
זה לא סוד שרוב הגולשים כיום מגיעים ממנועי החיפוש השונים ברשת, בכדי להשיג גולשים ממוקדים אשר חיפשו ביטוי מסוים במנוע החיפוש נשתמש בתהליך קידום בגוגל כבר משלב בניית האתר חשוב שהוא יהיה בנוי באופטימיזציה מלאה לקריאה על ידי גוגל. לא צריך להיות מדען טילים בכדי להבין בגדול איך עובד קידום בגוגל, כל מה שצריך הוא לקרוא מספר מאמרים בנושא כמו "קידום בגוגל - איך להגיע למקום הראשון" או "מהם השלבים של קידום בגוגל".
2. עדכון תוכן בתדירות גבוהה
השלב המרכזי בהבאת גולשים לאתר הוא לספק להם סיבה להישאר ובאמת לחזור, תוכן איכותי הוא אחת הסיבות המרכזיות להישארות צופים באתר שלכם. לכן דאגו לעדכן את האתר מידי יום או יומיים בתוכן איכותי הקשור לנושא האתר שימשוך קהל לצפות בו. בנוסף לבניית קהל קבוע אשר יחזור ויתעדכן באתרך מידי יום, עדכון קבוע בתוכן איכותי של האתר יתרום המון בתהליך קידום בגוגל של האתר.
3. רשתות חברתיות
כיום הולך וגובר מספר האנשים אשר עסוקים בעדכון סטאטוסים ושיתוף סרטונים ותמונות ברשתות חברתיות כמו Facebook,Myspace,Twitter ועוד.. רשתות אילו הינם גורמים עוצמתיים להגברת כמות הגולשים באתר שלכם ובנוסף עוזרים לאתר בתהליך קידום בגוגל.
לפי הסטטיסטיקות בין 10 ל 25 אחוז מכלל הגולשים באתר מגיעים דרך רשתות חברתיות. באמצעות שיתוף כפתורי שיתוף בפייסבוק, טוויטר, גוגל באזז ועוד ניתן להגיע לחשיפה רבה יותר של האתר שלנו. אנשים יקראו מאמר כלשהו ובכך שיראו בו איכותי ישתפו אותו לכל חבריהם ברשתות החברתיות.
שיתוף רשתות חברתיות באתרכם הוא גורם חשוב בתהליך קידום בגוגל של האתר.
4. חשבונות - פייסבוק, טוויטר, גוגל באזז, דיג
האתר שלך חייב להיות מחובר לארבעת אתרים אילו לפחות ע"י פתיחת חשבונות באתרים אילו על שם האתר שלך. אם זה פייסבוק פתיחת עמוד מעריצים עם שם החברה או האתר. חשבון בטוויטר שם אתה מפרסם מבצעים או כל עדכון אחר כל החברה או האתר שלך.
עדכון אנשים בפייסבוק שאכן לחצו על כפתור ה"לייק" בעמוד שלך, הינם אנשים המעוניינים לשמוע עדכונים בנושא אותו אתה מפרסם, לכן זהו לא פרסום בדחיפה אלה מרצון טבעי של הגולש.
5. קישורים נכנסים מאתרים שונים העוסקים באותו תחום
עוד דרך להשגת מספר גדול של גולשים וכן קידום בגוגל הינה קישורים נכנסים לאתר שלך מאתרים שונים ברשת. ישנם כל מיני סוגי קישורים, יש קישור בתחתית האתר קישורים אילו בדרך כלל לצורכי קידום בגוגל בלבד. לעומתם יש קישורים מתוך טקסט מסוים באתר, קישורים אילו "שווים" יותר מבחינת קידום בגוגל וכן ימשכו הרבה יותר אנשים ללחוץ ולהגיע לאתר שלך דרך המאמר.
מאמר איכותי יכול לגרום לעליה גבוה בכניסות לאתר שלך דרך אתרים אחרים, שעוסקים באותו נושא כמובן.
אז איך מקבלים קישור ממאמר בתוך אתר אחר? למה שהוא ישלח גולשים מחוץ לאתר שלו?
התשובה היא כיוון שזה מועיל לשתי האתרים, כמובן שלא יעשו זאת בחינם אבל שואלים את בעל האתר על החלפת קישורים או מאמרים ושם במאמר שותלים קישור לאתר שלנו ואנו נותנים לו קישור לאתר שלו, או כל דבר אחר שתצליחו לסגור עליו.
6. השגת גולשים חינם
יש המון דרכים חינמיות להגדלת כמות הגולשים באתרינו, פרסום מאמרים באתרי מאמרים תורם גם בתהליך קידום בגוגל של האתר וגם בהבאת גולשים לאתר שלנו, פרסום תגובות בבלוגים או פורומים כאשר בחתימה יש לינק לאתר שלנו, רשתות חברתיות, ועוד, המפתח הוא יצירתיות!
7. ספק מוצר חינם לגולשים
פסיכולוגים טוענים שגולש שביקר באתר וקיבל מוצר ללא תשלום לרוב יחזור לאתר זה עוד בעתיד. ניתן לתת להורדה ספר שכתבתם בנושא או תוכנה קטנה לתקופת ניסיון או כל דבר אחר העולה על בראשכם.
8. פרסום בתשלום ובחינם
ישנם אתרים רבים שפרסום בהם יכול להביא לתועלת רבה, כמו יו טיוב, ניתן לפרסם סרטון בחינם ובסופו להציע להיכנס לאתר שלנו, או מדריך מסוים הקשור לנושא האתר ובכך להפיץ אותו ברשת. כמו כן ניתן לפרסם בעלות מינימאלית דרך גוגל אדוורדס ובכך להגדיל את מספר הכניסות לאתר שלנו.
9. חתימה עם קישור בדואר אלקטרוני
עוד דרך להפצת האתר שלנו היא חתימה בדואר האלקטרוני שלנו, אומנם זהו אחוז כניסות קטן המגיע דרך החתימה שלך אך אם היא תהיה יותר מושכת ואטרקטיבית אולי כמות גדולה יותר של אנשים יכנסו דרכה לאתר.
10. יישם את כל ה-10 דרכים להגדת כמות הגולשים באתר כל יום מחדש.
קידום בגוגל לא מתבטא רק בקידום סיסטמתי במנועי חיפוש אלה הרבה מעבר. קדם את האתר שלך ברשתות חברתיות ובאתרים אחרים באמצעות שיטות שצוינו כאן.
מושיקו ברכה
מקים חברת pgn לבניית אפליקציות web מורכבות, בניית אתרים דינמיים, קידום אתרים ומיתוג ברשת החברתית פייסבוק.
pgn
0775644210
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 13/9/2010
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים בגוגל    קידום אתרים    קידום אתרים באינטרנט   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים