מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיסות לחו"ל

טיסות לחו"ל

/ נימי קרב
טיסות לחו"ל
נופש מושלם מתחיל תמיד בשדה התעופה, האזור ממנו יוצאות טיסות לחו"ל. מגוון הטיסות הרחב יכול להשאיר את הנופש מבולבל ואובד עצות, ולכן לפני שבוחרים את הטיסה המתאימה ביותר כדאי להכיר את ההבדלים בין טיסות סדירות לטיסות שכר ואת הדרכים לבחור את הטיסה המתאימה לך בדיוק.
טיסות סדירות לחו"ל
כמו כל אמצעי התחבורה הרגילים, מגוון חברות התעופה כגון ארקיע, אל על, וחברות בינלאומיות למיניהן, מפעילות טיסות לחו"ל על בסיס יום יומי ליעדים נבחרים ברחבי העולם. יעדים שהתנועה אליהם רחבה יותר מצריכים מספר רב יותר של טיסות יומיות, ולכן בדרך כלל גם יהיו יותר זולות, בגלל ההיצע הרב של הטיסות. בגלל שזהו תחום עיסוקן העיקרי של חברות התעופה, החברות השונות מציעות אפשרויות טיסה מגוונות ושירותי טיסה נלווים כגון ביטוח אובדן כבודה, או טיסה במחלקות תעופה שונות, אפשרויות ביטול או שינוי מועד טיסה וכו'.
טיסות שכר (צ'רטר) לחו"ל
טיסות שכר הן טיסות לחו"ל, המוזמנות במיוחד לצרכים מיוחדים על ידי גורם פרטי כגון טיסות תובלה מיוחדות, טיסות לקבוצות תיירים מוגדרות, טיסות שהוזמנו על ידי קבוצה מסוימת באופן פרטי ועוד. מחירן של טיסות שכר הוא זול בהרבה ממחירן של טיסות סדירות, אך הזמנת טיסת שכר מתאפשרת לרוב כשבועיים לפני, ולכן מיועדת למהירי ההחלטה שבין הטסים לחו"ל. בנוסף, מכיוון שאין מדובר בחברה, אלא בטיסה של מטוס פרטי, לרוב אין אפשרויות ביטול, שינוי מועד חזרה, או ביטוח אובדן כבודה.
כיצד בוחרים את הטיסה המתאימה?
כמובן שלאלו שהכסף אצלם אינו מהווה בעיה התשובה היא פשוטה – פשוט מזמינים. רובו המוחלט של הציבור הישראלי אינו כזה. תמיד ננסה למצוא שיטה להוזיל את העלויות של טיסות לחו"ל ולעשות איזה קומבינה. סוג אחד של קומבינה, הוא שילוב אמצעי תחבורה. ניתן לטוס למדינה סמוכה שמחירי הטיסות בה זולים יותר, ומשם להגיע ברכבת, באוטובוס או אפילו ברכב ששכרתם במקום. אופציה שנייה היא לחכות לרגע האחרון. טיסות לחו"ל ברגע האחרון זולות בהרבה מטיסות סדירות, ואף מטיסות שכר, מכיוון שמשיקי הטיסות פשוט רוצים למלא מקומות ריקים, גם במחירי רווח זעום. העניין בשיטה זו הוא שיש בה מן האי ודאות, ואף סיכון של להיתקע בלי מקום בטיסה.
נימי קרב
דוטקום ישראל
דוטקום ישראל
דוטקום
דוטקום מתמחה בהקמת אתרים ומספקת שירותי אינטרנט לחברות עסקיות, בניית אתרים למוסדות גדולים וגופים מסחריים והקמת אתרים פרטיים.
חיפה
תיירות וטיולים - המלצות
תאריך: 3/8/2010
תגיות:   טיסות    טיסות זולות    טיסות הרגע האחרון   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - המלצות

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים / אביב יועצים
כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.
חבילות ספורט / hayde hayde
הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד.
לאן פניה של התיירות הנכנסת למדינת ישראל? / כפיר שורץ
האם מדינת ישראל תוסיף להיות משווקת ברחבי העולם כ HOLYLAND או שהתפנית קרובה? מגמות בתיירות הנכנסת
Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל / כפיר שורץ
תיירות אופנים תופסת תאוצה בכל רחבי העולם. ישראל אינה נשארת מאחור
תיירות נכנסת וטיולים פרטיים מסוגים שונים - בין תיירות עסקית לטיולים פרטיים / כפיר שורץ
צרכני הטיולים הפרטיים בארץ מתחלקים לכמה סוגיםץ הבחירה בטיול פרטי באה מסיבות שונות, המאמר סוקר בהרחבה
טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מגרמניה, אוסטריה ושוויץ העלתה את הביקוש למורי דרך ישראלים דוברי גרמנית. מחסור חמור במדריכים בגרמנית באילת ובשאר חלקי ישראל הפך לנפוץ ויודע
התיירות הנכנסת מגלה את הזמנות הרגע האחרון / כפיר שורץ
לא רק הישראלים מזמינים חופשה ברגע האחרון או בדקה התשעים. תיירים רבים החלו להזמין חופשה בישראל ובסביבתה ממש שעות טרם הגעתם
הזנחת התיירות הנכנסת בישראל - שורת מחדלים / כפיר שורץ
העדר תחבורה ציבורית, סרבול במעברי הגבול, מלונות ללא סטנדרט הפכו לדבר שבשגרה בעוד גורמים משמלתיים נותרים אדישים.
טיול למצרים - טיול לקהיר ולאלכסנדריה, דגשים ורעיונות / כפיר שורץ
מצרים הינה יעד קרוב ואיכותי. מגוון חופים, אתרי מורשת, פירמידות, בתי כנסת עתיקים, נהר הנילוס המפואר, סקרה, ממפיס, לוקסור ועמק המלכים. כיצד נגיע? בטיסה? ביבשה? המאמר מספק מידע, רעיונות ועצות על מצרים
טיול פרטי בארץ - תיירות עסקית ותיירות נכנסת איכותית / כפיר שורץ
לקוח מחו"ל החפץ בטיול פרטי יודע כי יתבקש לשלם יותר. הבחירה בטיול פרטי מסמנת רף גבוה של טיול אליו שואף אותו לקוח עסקי, אורח חשוב מחו"ל או תייר בעל אמצעים. חשוב להיות קשוב לצרכיו ולהגשים את חלומו!!!
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים