מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קורסי ניהול

קורסים לניהול

/ אמיר כהן
המרכז הישראלי לניהול (המי"ל)  הינו מוסד מכשיר למקצועות הניהול, בו מתקיימים קורסים למנהלים זוטרים, בכירים ודירקטורים.   ניהול המבוסס על ידע והכשרה נאותה ימנף חברה בחינה עסקית וכלכלית וזאת מטרת המי"ל,  להכשיר מנהלים בדרגים שונים במטרה להעמיק את יכולתם בתחומי הניהול השונים שבהם מנהל נידרש להוביל ולקבל החלטות מכריעות. במרכז הישראלי לניהול – הקורסים מציידים מנכ"לים, בכירים ואף זוטרים בניהול במיומנויות ניהול עדכניות לצורך התמודדות אפקטיבית עם האתגרים שמציב המשק הכלכלי העכשוי עולם ובארץ בפרט. קורסים לניהול היא דרך לגיטימי ונכונה ללמוד על כלי ניהול ישימים ואפקטיביים. מנהל השואף להתקדם ולהתפתח – אל לא לקפוא על שמריו ולצאת מנקודת הנחה שאין יותר מה לחדש לו בקורסים.
קהל היעד של הקורסים לניהול
קורסים לניהול נועדו למנהלים זוטרים ובכירים במשק הישראלי. אלפי המשתתפים של קורסים לניהול מכירים ולומדים זה מזה, וביניהם יושבי ראש, מנכ"לים  של החברות הגדולות והמובילות בארץ וכן של חברות ממשלתיות, סמנכ"לים ומנהלים בדרגי הביניים ממגוון תחומי  הניהול ופורשים בכירים ממערכת הביטחון, בטרם כניסתם לשוק האזרחי הפרטי. בקורסים אלו נפגשים בכירי המנהלים בארץ ומאפשרים קרקע פורייה להרחבת הקשרים העסקיים וללמידה הדדית, שלעיתים מפרה אפילו יותר מתוכנם של קורסים. משתתפי קורסים לניהול זוכים להזדמנות להכיר מנהלים מתחומים שונים ותחומים משיקים, אשר יחד רוכשים מיומנויות ניהול  במטרה להתמודד עם אתגרים ומצבים שונים שנקרים מול המנהל בעבודתו. ההיכרות בין המנהלים במסגרת קורסים היא בלתי אמצעית ובאווירה פתוחה ולא תחרותית, המאפשרת יצירת קשרים חדשים ושת"פים עיסקיים.
אילו קורסים קיימים למנהלים?
ישנם קורסים שונים המכשירים מנהלים לעבודה השוטפת, חלקם של קורסים אלו נועדו להעשיר את עולמו של המנהל ולספק לו פן נוסף של ידע שנצבר באקדמיות לניהול ואצל מנהלים בכירים מכל העולם. ישנם מגוון רב של קורסים, כמספר התחומים השונים בעולם העסקים. בהמי"ל קורסים למנהלים בדרגות שונות ולתחומי העיסוק השונים, אך גם מנהל הרוצה להעשיר את הידע בתחום בו הוא פחות בקי, יכול ללמוד קורסים שהם לאו דווקא משיקים ישירות לתחום עיסוקו. קורסים שונים מתחלקים למחלקות הניהול השונות וחלוקתן על פי המחלקות היא:  קורסים במשאבי אנוש, שירות ומכירות פיננסים וביטוח, קורסים ליו"רים,  הדרכה ופיתוח ארוני, דירקטורים ובכירים, קורסים באימון, קורסים במיומנויות הניהול, קורסים בשיווק, , קורסים בשוק ההון, קורסים בתחום תפעול, קורסים ברכש, קורסים בלוגיסטיקה וניהול פרויקטים, קורסים בענייני נדל"ן וכמובן קורסים בתחומים ייחודיים.
קורסים וסדנאות
לצד קורסים מקיפים מתקיימות בהמי"ל סדנאות למנהלים רבות בכל התחומים בהם עוסקים כל אותם קורסים. הסדנאות החדשניות והייחודיות נערכות לארגונים או לפרטים ונבחרות על פי ייעוץ אישי ומקצועי. הסדנאות, כמו גם קורסים, מלמדות על כלים מעשיים המלווים את המשתתפים גם לאחר תום הסדנא, והן מהוות נקודת מפגש למנהלים מחברות שונות במשק, דבר התורם לצירת רישות עסקי ולשיתופי ידע. כל הסדנאות למנהלים  מנוהלות על ידי טובי המרצים מהאקדמיה ומהמשק הישראלי, ונערכות בקבוצות קטנות עם יחס אישי.
אמיר כהן
שמי אמיר כהן עוסק בקידום עסקים במדיות חברתיות ובגוגל.
שמי אמיר כהן,עצמאי, עוסק בקידום אורגני וכן בקידום אתרים ברשתות חברתיות. כמו כן, עורך סרטונים שיווקיים.
Kadem O.T
תל אביב
0544-960014
153-544-960014
עסקים - ניהול
תאריך: 26/7/2010
תגיות:   קורסים למנהלים    קורסים לניהול    קורסים וסדנאות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - ניהול

תזרים המזומנים והקשר למבנה ההוצאות העסקי, למבנה התחרות הענפית, והבנק / עוזי פלג
העסקי, קצב הנשימה של העסק (והבעלים) מווסת בהתאם לכמות וקצב האספקה של החמצן העסקי. תכנון וניהול יעיל של תזרים המזומנים מחייב הבנה של מבנה ההוצאות העסקי, הבנת מבנה התחרות הענפית, אמון ורצון טוב של הבנק.
תוצר ניהולי בעייתי, היוצר בעצמו בעיות חדשות הוא וירוס ניהולי / עוזי פלג
שיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות ,הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת.
להצליח בעסקים על פי רונן הלל / רונן הלל
כדי להצליח בעסקים ובנתיב החיים חשוב להקפיד על מספר כללים שאם תיישמו אותם סיכויי ההצלחה שלכם יגדלו.
גיבוש אסטרטגיה שיווקית בחברות המוכרות לעסקים / גיא פרי
בכדי לגבש אסטרטגיה שיווקית בחברות המשווקות לעסקי (B2B), יש להבין את ההבדל במאפייני הביקוש בין שווקים עסקיים לשווקים צרכניים. שימוש בעקרונות נכונים, מאפשר לגבש אסטרטגיה שיווקית עבור חברות המוכרות לע
בחירת ספק מדפים לאחסנה כבדה / עוזי פלג
היא לבחור את ספק המדפים. ההתלבטות היא בין יצרן מקומי, לבין יצרן מחו"ל המיוצג בארץ על ידי גורם שיווקי. ההתלבטות היא לעיתים לא פשוטה, מה גם שרוב הלקוחות לא מכירים תמיד את הנושא ונעזרים ביועצים למיניהם.
הסודות מאחורי המדפים - מדוע הרשתות מגדילות את חלקו של המותג הפרטי שלהן ? / יובל לובנשטיין
יובל לובנשטיין, מסביר בדרכו המיוחדת, מדוע רשתות השיווק לוחצות להעלות את חלקו של המותג הפרטי שלהן על המדף.
קופה רושמת לניהול המכירות / ClickUP .
קופות רושמות חכמות הן פתרון מקיף לניהול בית העסק וניהול המכירות.
מה בין קיצוץ עלויות,חסכון והתייעלות / עוזי פלג
ים במהותם, ומציינים פעולות ומהלכים שמטרתם לשפר את מצב העסק על ידי הוזלות שיביאו לשיפור רווחים, ולשיפור כושר התחרות העסקי, או להארכת משך הזמן לשרוד בשוק, האם שלושת הפעולות זהות ורק הטרמינולוגיה שונה ?.
ארגון עסקי אשר איננו משלב בין אפקטיביות ויעילות הוא ארגון דפקטיבי / עוזי פלג
מספר לא קטן של מאמרים עוסק בקשר או באי קשר בין יעילות ואפקטיביות בארגון עסקי, כמו כן יש הטוענים שיעילות באה לעיתים על חשבון אפקטיביות. במאמר זה אציג את דעתי בנושא בליווי הסברים ודוגמאות.
ניקוי שטיחים / אלי סרוגו
אם היינו אומרים לכם שיש קשר לא מבוטל בין ניקוי שטיחים לבין תפוקת עובדים בארגון, הייתם מאמינים? ואם היינו אומרים לכם שיש מחקר שמוכיח את הקשר הזה?
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים