מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קורסים למנהלים

קורסים למנהלים

/ אמיר כהן
קורסים למנהלים
רובנו בארגונים שואפים להתקדם ואף להגיע לתפקיד ניהולי. אדם הרוצה לעסוק בניהול חייב לשקול לעשות קורס בתחום ולרכוש כלים לניהול. קורסים למנהלים ולימודי ניהול הם נקודת פתיחה למנהל בתחילת דרכו או מנהל ותיק. יש האומרים שיכולות ניהול היא תכונה מולדת אבל אם בכל העולם וגם בארץ מקיימים קורסים למנהלים זוטרים או בכירים סימן שקורסים אלו הם לגיטימיים וחיוניים.   כל מנהל חייב לרכוש או להגדיל את "ארגז הכלים" שלו שכן הוא מתמודד עם הרבה אספקטים בעבודה: החלטות שיווקיות, החלטות כספיות, החלטות מנהלתיות, החלטות במשאבי אנוש ועוד.  קבלת החלטות בדרגי בינוני וגבוה צריכות להתקבל על ידי אדם עם השכלה ניהולית כלשהי שכן, החלטות אלו יכולות להיות הרות אסון לחברה ולכן קורסים למנהלים הוא דבר קריטי.
קורסים לניהול
בעולמו הדינאמי אין נוסחת פלא איך לנהל אירגון אך יש שיטות מבוססות מחקר וניסיון איך לעשות זאת.  כלים ושיטות ומיומנויות ניהול עשויים לעזור למנהל זוטר או בכיר בשעת משבר וקושי. כמו בכל דבר בחיים, כך גם בקורסים למנהלים, צריכים להיות עם ראש פתוח ולקחת מה שטוב לכם. מה שיהיה טוב למנהל אחד לאו דווקא יהיה טוב למנהל אחר.
מה לומדים בקורסים למנהלים?
בקורסים השונים לומדים חומר תיאורטי בעיקר, יחד עם זאת, מתנסים בשיטות ניהול ובאבחון תופעות ניהוליות. כמו כן, לומדים להשתמש בכלים שמסייעים להתמודד עם מצבים שונים והגיב להם בצורה אופטימאלית.  למנהלים מספר מגוון קורסים רבים כגון: המנהל כמנהיג, תקשורת בינאישית, ניהול זמן, ניהול משא ומתן, קבלת החלטות, הצבת יעדים בניהול, פיתוח עבודת צוות, ניהול ישיבות ודיונים,  הנעת עובדים ועוד רבים.
קורסים למנהלים בכירים
למנהלים בכירים יש מגוון קורסים המקנים כלים כלים מעשיים לעבודה. מנהלים, באמצעות הכשרה מתאימה, יכלו לזהות גם תהליכים סמויים בחברתם המשפיעים על מהלך העבודה התקין בחברה.
קורסים מנהלים רבים ניתן למצוא באתר המי"ל – המרכז הישראלי לניהול כדוגמת: ניהול עמותות, מינהל עסקים, ניהול פרויקטים, ניהול משאבי אנוש, ניהול השיווק והפרסום, שירות לקוחות, יזמות עסקית והכשרות למנהלים בכירים ודירקטורים. 
פעמים רבות החלטות מושכלות של ההנהלה הם שמביאים להצלחת חברות, ולכן למנהלים אסור לצאת מנקודת הנחה שהם יודעים הכל אלא לאמץ את הגישה שיש להתחדש ולהפתח ובמידת הצורך לעשות קורס להכשרת מנהלים בכדי לדעת טוב יותר להתמודד עם מציאות עסקית משתנה מיום ליום.
אמיר כהן
שמי אמיר כהן עוסק בקידום עסקים במדיות חברתיות ובגוגל.
שמי אמיר כהן,עצמאי, עוסק בקידום אורגני וכן בקידום אתרים ברשתות חברתיות. כמו כן, עורך סרטונים שיווקיים.
Kadem O.T
תל אביב
0544-960014
153-544-960014
עסקים - ניהול
תאריך: 14/7/2010
תגיות:   קורסים    קורסים למנהלים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - ניהול

תזרים המזומנים והקשר למבנה ההוצאות העסקי, למבנה התחרות הענפית, והבנק / עוזי פלג
העסקי, קצב הנשימה של העסק (והבעלים) מווסת בהתאם לכמות וקצב האספקה של החמצן העסקי. תכנון וניהול יעיל של תזרים המזומנים מחייב הבנה של מבנה ההוצאות העסקי, הבנת מבנה התחרות הענפית, אמון ורצון טוב של הבנק.
תוצר ניהולי בעייתי, היוצר בעצמו בעיות חדשות הוא וירוס ניהולי / עוזי פלג
שיג את מטרתו הוא תוצר אפקטיבי ולהיפך, תוצר ניהולי אשר יוצר תוצאה בעייתית, ההופכת בעצמה לבעיה ואף יוצרת בעיות נוספות ,הוא "וירוס ניהולי" ברמות חומרה שונות, ובתור שכזה יש לטפל בו למניעת נזק חמור למערכת.
להצליח בעסקים על פי רונן הלל / רונן הלל
כדי להצליח בעסקים ובנתיב החיים חשוב להקפיד על מספר כללים שאם תיישמו אותם סיכויי ההצלחה שלכם יגדלו.
גיבוש אסטרטגיה שיווקית בחברות המוכרות לעסקים / גיא פרי
בכדי לגבש אסטרטגיה שיווקית בחברות המשווקות לעסקי (B2B), יש להבין את ההבדל במאפייני הביקוש בין שווקים עסקיים לשווקים צרכניים. שימוש בעקרונות נכונים, מאפשר לגבש אסטרטגיה שיווקית עבור חברות המוכרות לע
בחירת ספק מדפים לאחסנה כבדה / עוזי פלג
היא לבחור את ספק המדפים. ההתלבטות היא בין יצרן מקומי, לבין יצרן מחו"ל המיוצג בארץ על ידי גורם שיווקי. ההתלבטות היא לעיתים לא פשוטה, מה גם שרוב הלקוחות לא מכירים תמיד את הנושא ונעזרים ביועצים למיניהם.
הסודות מאחורי המדפים - מדוע הרשתות מגדילות את חלקו של המותג הפרטי שלהן ? / יובל לובנשטיין
יובל לובנשטיין, מסביר בדרכו המיוחדת, מדוע רשתות השיווק לוחצות להעלות את חלקו של המותג הפרטי שלהן על המדף.
קופה רושמת לניהול המכירות / ClickUP .
קופות רושמות חכמות הן פתרון מקיף לניהול בית העסק וניהול המכירות.
מה בין קיצוץ עלויות,חסכון והתייעלות / עוזי פלג
ים במהותם, ומציינים פעולות ומהלכים שמטרתם לשפר את מצב העסק על ידי הוזלות שיביאו לשיפור רווחים, ולשיפור כושר התחרות העסקי, או להארכת משך הזמן לשרוד בשוק, האם שלושת הפעולות זהות ורק הטרמינולוגיה שונה ?.
ארגון עסקי אשר איננו משלב בין אפקטיביות ויעילות הוא ארגון דפקטיבי / עוזי פלג
מספר לא קטן של מאמרים עוסק בקשר או באי קשר בין יעילות ואפקטיביות בארגון עסקי, כמו כן יש הטוענים שיעילות באה לעיתים על חשבון אפקטיביות. במאמר זה אציג את דעתי בנושא בליווי הסברים ודוגמאות.
ניקוי שטיחים / אלי סרוגו
אם היינו אומרים לכם שיש קשר לא מבוטל בין ניקוי שטיחים לבין תפוקת עובדים בארגון, הייתם מאמינים? ואם היינו אומרים לכם שיש מחקר שמוכיח את הקשר הזה?
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים